Дзюдоїсти з Полтавщини завоювали чотири медалі на Всеукраїнських змаганнях У Кропивницькому

В активі наших спортсменів два «срібла» та дві «бронзи»

Днями у Кропивницькому відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо присвячений Дню військового розвідника. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини й вони завоювали три медалі різного ґатунку.

Полтавець Богдан Макуха, який змагався серед юнаків 2009-2010 р. н. став другим у ваговій категорії до 50 кг. Він переміг Олександра Лановенка зі Смоліного (Кіровоградська область). У наступному поєдинку він переміг киянина Давіду Злобару і вийшов до півфіналу, де переміг Микиту Колпакова з Дніпра. У фіналі Богдан Макуха поступився одеситу Артему Цуркану.

«Бронзу» в цій категорії здобув полтавець Владислав Вертій. Він переміг киянина Федора Жадана, а потім поступився тому ж Віталію Цуркану. Потім у втішних сутичках він переміг Максима Федченка зі Смоліного, Дениса Кравченка зі Світловодська та безпосередньо у поєдинку за «бронзу» — дніпрянина Микиту Колпакова.

Андрій Ігнатюк виборов «срібло» у ваговій категорії до 60 кг. Він вибив зі змагань Ярослава Камардаша з Кропивницького, а потім переміг Кирила Гончара із Запоріжжя. У фіналі Андрій поступився Роману Ібрагімову з Кривого Рогу.

Ще одна «бронза» на рахунку полтавця Олега Гнідаша (вагова категорія 66 кг). Він у першому поєдинку поступився Михайлу Витязю з Покровська, а потім у втішній сутичці за «бронзу» переміг Валентина Базярука з Горішніх Плавнів.

Види спорту:

Футбольні турніри: