«Ворскла» втрачає очки з «Чорноморцем»

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. Олексія Бутовського відбувся матч тринадцятого туру Української прем’єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та одеським «Чорноморцем».

Протистояння з «Чорноморцем» не віщувало полтавцям нічого неприємного. В гості до третьої команди таблиці приїхала передостання й усі наші експерти були впевнені у перемозі полтавців. Навіть без Олів’є Тілля «Ворскла» була беззаперечним фаворитом. Але, знаючи здатність ворсклян втрачати очки там де цього ніхто не чекає, бути спокійним за долю цього протистояння було не можна.

«Ворскла» — «Чорноморець» – 0:0

«Ворскла»: Різник, Пердута, Тамм, Яворський, Якубу, Пешич (Кравчук, 42, Чеснаков, 73), Пуцлін, Челядін, Кане, Степанюк, Рангел.

Головний тренер: Юрій Максимов.

«Чорноморець»: Кучерук, Біловар, Дубко, Скорко (Долгов, 62), Кузик, Вачиберадзе (Кравченко, 79), Ісаєнко (Тлумак, 79), Смирний, Авагімян (Брагару, 62), Цітаішвілі, Ванат (Бугай, 89).

Головний тренер: Юрій Мороз.

Юрій Максимов вийшов на матч з чотирма захисниками і двома нападниками. У центрі захисту знову зіграла пара Йоонас Тамм – Сергій Яворскський. На правому фланзі захисту зіграв Ігор Пердута, ліворуч — Наджеб Якубу. В опорну зону повернувся Давід Пуцлін, а у парі з ним зіграв Артем Челядін. На лівому фланзі півзахисту звично з’явився Ібрахім Кане, а праворуч атаки розганяв Іван Пешич. На вістрі вийшли Руслан Степанюк та Лукас Рангел.

У «Чорноморця» репутація команди, яка весело атакує, але кошмарно захищається і багато пропускає. Втім сьогодні у першому таймі одесити майже не загрожували воротам Дмитра Різника. На восьмій хвилині він вибив м’яч після обрізки захисника, а на 38-й провів поглядом м’яч після неточного дальнього удару Цітаішвілі.

«Ворскла» ж левову частку часу провела в атаці, а наші нападники Руслан Степанюк та Рангел демонстрували дива нефарту. Рангел щонайменше тричі мав забивати головою, але двічі не влучив у рамку й раз пробив в руки воротаря. Руслан же на 35-й хвилині з вбивчої позиції поцілив у стійку. Кілька небезпечних ударів мав і Ібрахім Кане, але всі вони були невлучними. Отож після першого тайму без голів, за повної переваги ворсклян.

У другому таймі сценарій не змінився. Спочатку «чорноморець» створив момент — пробивав Артур Авагімян і пробив неточно. А потім «Ворскла» забрала м’яч собі й атакувала, гублячи свої моменти. На 50-й хвилині міг забивати Ігор Пердута, але після виграного підбирання, пробив неточно. Знову могли забивати Рангел, Степанюк та Кане, але упиралися в стіну захисників, або ж «мазали». Іноді здавалося, що полтавці хочуть просто занести м’яч у ворота. «Чорноморець» атакував край рідко і з його намаганнями створити небезпеку спокійно розправлявся Дмитро Різник. До справді небезпечних ударів не доходило до 90-ї хвилини. А от на ній і в компенсований час вболівальники на трибунах дійсно мали привід понервувати. Але з ударами Цитаішвілі та Бугая Дмитро також впорався.

Кінцівку матчу «Ворскла» «провисіла» на воротах суперників, але так і не змогла витиснути з цього такий потрібний гол.

Види спорту:

Футбольні турніри: