Юрій Мороз: «Відібрати очки у „Ворскли“ дорогого варте»

Юрый Мороз / Фото: Владислав Власенко

Післяматчева пресконференція тренера «Чорноморця»

Першого листопада полтавська «Ворскла» в рамках тринадцятого туру УПЛ зіграла в нульову нічию з одеським «Чорноморцем». Після гри наставник одеситів відповів на запитання журналістів.

Про гру «Ворскли» та «Чорноморця»

«Я задоволений цією нічиєю. Відібрати очки в такої команди як „Ворскла“ дорогого варте. В той же час, я сподіваюся, щ0о цей результат додасть футболістам впевненості для нових звершень».

— У Вашої команди була репутація колективу, який весело атакує, але через погану гру в захисті багато пропускає. Сьогодні все було навпаки — атак у вас було мінімум, натомість ви втримали свої ворота сухими попри серйозний натиск. Ви свідомо грали від оборони чи просто сценарій матчу так склався?

— Так, це сценарій матчу. Але мені не сподобалося, що ви говорите про нас як атакувальну команду в минулому часі. Ми не «були» нею, ми нею є.

— Я так сказав, бо кілька останніх матчів вже не були такими результативними як попередні.

— Ми не відмовляємося від свого шляху — грати в атакувальний футбол, домінувати. А щодо помилок в обороні — так, ми стикаємося з проблемою якості футболістів. Та й не лише ми. Сьогодні, можливо, у першому таймі ми десь намагалися діяти у звичній манері, але «Ворскла» десь з сорокової хвилини і до кінця влаштувала серйозну навалу і нам доводилося її стримувати. Ми сьогодні втратили у комбінаційній атакувальній грі, але здобули очко. Будемо працювати над тим щоб і гра залишалася, і результат при цьому не страждав.

Види спорту:

Футбольні турніри: