Олександр Омельчук: «Це був не наш день. М’яч просто не йшов у ворота»

Пресконференція асистента Юрія Максимова після нічиєї

Першого листопада у Полтаві «Ворскла», в рамках тринадцятого туру УПЛ, зіграла внічию з одеським «Чорноморцем». Після гри на запитання журналістів відповів один з тренерів команди Олександр Омельчук.

Про гру «Ворскли»

«Ви самі все бачили. Ми розуміли, що „Чорноморець“ складається з вчорашніх дублерів київського „динамо“, добре навчених та мотивованих, тож легко не буде. У нас була і перевага і бажання. Мені нічим дорікнути футболістам. Ми мали перевагу, двічі влучили у стійку, у другому таймі теж атакували. Довелося ризикувати, в кінці могли пропустити. Але перевага була на нашому боці, а м’яч просто не йшов у ворота. Напевно, це був не наш день».

Про заміну Кравчука на Чеснакова

«Данило нещодавно відновився після коронавірусу, провів лише кілька тренувань і його фізична форма ще залишає бажати кращого. Володю Чеснакова випустили з розрахунком на його досвід — десь продавити, підключитися на стандарт.

Про лаву запасних

— Як так вийшло, що у важкому де необхідно було забивати, щоб виграти, у другому таймі на лаві для запасних залишаються лише захисники? При тому, що у команди є основна обойма і дубль.

— Молодь вчора провела матч. Ми зробили акцент на тих хто був в основній обоймі, думали, що витримаємо. Можливо, в деяких компонентах дійсно не вистачало свіжості. Але повторюся, хлопці переважали суперника.

Про травму Олександра Скляра

«Саша має серйозну травму і він зараз не тренується. Я не готовий сказати чи відновиться він до матчу з „Динамо“ ».

Види спорту:

Футбольні турніри: