«Маяк» з Малого Кобелячка — переможець Осіннього кубка Полтави 2021 (відео)

ФК «Маяк» / Фото: Владислав Власенко

Команда у фіналі розтрощила «Молодих зірок»

П’ятнадцятого листопада у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбувся фінальний матч Осіннього кубка Полтави з футболу серед аматорів 2021. У фіналі зійшлися «Молоді зірки» і «Маяк» з Малого Кобелячка. У фіналах зазвичай точиться непоступлива боротьба, але цей матч закінчився жахливим розгромом від «Маяка».

«Молоді зірки» — «Маяк» Малий Кобелячок — 1:10

«Молоді зірки»: Кафа, Моез (Різа, 46), Ордемен (Бігот, 46), Нілагу, Ізмаїл (Гіса, 72), Асезел, Масло (Ахмед, 46), Гото, Топаз, Соломон.

«Маяк»: Крохмаль, Джаухар, Калугін, Видря (Сафонов, 78), Коломієць (Коновалов, 61), Демчук, Гусак (В. Сидоренко, 62), Івченко (Корольов, 74), Гасанов (Довгий, 62), Пустовіт (Педченко, 62), Кателін (Мудрий, 78).

Голи: Соломон (83) — Джаухар (22, 38, 74, 75), Калугін (56), Кателін (62), Видря (70), Сидоренко (73, 80, 90).

Якщо присутність “Маяка” у фіналі Осіннього кубка Полтави нікого не дивувала, адже команда з малого Кобелячка продемонструвала свою потужність в матчах чемпіонату, то “Молоді зірки” вперше опинилися так близько до трофея. Тому команду африканських студентів прийшли підтримати чимало вболівальників. Так само потужна підтримка була й у “Маяка”. Тому на трибунах було чути як вигуки англійською зі специфічною вимовою, так і старий добрий полтавський суржик. Все це було приправлено емоціями, оцінками дій футболістів та арбітрів.

Втім, те що відбувалося на полі було схожим на справжній фінал турніру лише у першому таймі. “Маяк” більше володів м’ячем та створював моменти й голкіперу “зірок” довелося добряче “політати” воротах, відбиваючи удари. Втім, на 21-й хвилині він далеко і невдало вийшов з воріт, що дозволило Джаухару перекинути кіпера і відкрити рахунок — 0:1.

А що ж “Молоді зірки”? Команда африканців намагалася грати красиво, і подекуди футболісти демонстрували індивідуальну майстерність, обігруючи кількох суперників, і зриваючи схвальні відгуки на трибунах. Втім, все це було гарно, але малоефективно, адже не призводило до серйозних моментів. Натомість “Маяк” на 38-й хвилині зусиллями того ж таки Джаухара подвоїв перевагу — 0:2.

У другому таймі команда з малого Кобелячка швидко забила втретє. Голкіпер “зірок” знову загубив ворота й Михайло Калугін дальнім ударом, майже ж центра поля, зняв всі питання стосовно переможця — 0:3.

Після цього “Молоді зірки” повністю “Попливли” і “Маяк” швидко наколотив суперникам ще сім голів, на що африканці змогли відповісти лише одним, та й то коли рахунок був вже непристойним.

До вашої уваги відео всіх голів цього матчу:

Види спорту:

Футбольні турніри: