Спортсмени з Полтавщини завоювали три медалі на ЧУ з вільної боротьби серед юнаків та дівчат

Ліворуч - Тимур Юсов / Фото з Instagram

В активі наших борців два «золота» та одна «бронза»

Днями у Києві відбувся Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2005-2006 р. н. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини і в активі наших спортсменів три медалі різного ґатунку.

Богдан Олексієнко став переможцем у ваговій категорії 60 кг. Він вибив з турніру спочатку свого тезку, одесита Богдана Устича, потім Святослава Каралаша з Хмельниччини та Руслана Кота з Львівської області. У фіналі Богдан здолав представника Донеччини Максима Волкова.

Також чемпіоном, але у ваговій категорії 71 кг став кременчужанин Тимур Юсов. Він переміг представника Миколаївщини Богдана Бельмегу, Дмитра Данилюка з Львівщини та Назара Назарчука з Житомира. Далі Тимур вибив зі змагань одесита Кирила Куреніна, Мурата Магомедханова з Київщини. У фіналі Тимур здолав Сергія Михайлишина з Івано-Франківська.

Ще один наш спортсмен Богдан Олійник став третім у ваговій категорії 65 кг. Він переміг Миколу Голубник з Львівщини, харків’янина Марата Курбанова та одесита Миколу Малєнкова. У півфіналі Богдан поступився Давиду Безкутському з Донеччини, й потім у «бронзовому фіналі» переміг тернопільця Сергія Чугайовського.

Види спорту:

Футбольні турніри: