ХК «Кременчук» створив камбек і на виїзді переміг «Сокіл» (відео)

Команда з Полтавщини програвала у два м’ячі, але змогла перемогти

22 листопада у Києві відбувся матч чергового туру Української хокейної ліги між ХК «Кременчук» та місцевим «соколом». Після двох періодів, кременчужани програвали з рахунком 0:2, але потім кременчужани видали ударний третій період і закинули чотири шайби, вирвавши таким чином перемогу.

«Сокіл» — «Кременчук» 2:4 (0:0; 2:0; 0:4)

«Сокіл»: Оганджанян (Кубрицький); Герцик — Мажуга, Хайруллов — Рибалко, Сисак — Алексєєв, Логач — Гончаренко; Єлісєєнко — Кузьменко — Міхнов (К), Рубан — Німенко (А) — Павленко, Андрущенко (А) — Симчук — Васильєв, Панченко — Смирнов — Давидов.

Головний тренер: Олег Шафаренко.

«Кременчук»: Боярчук (Гордюшин); Яковлєв — Григорян, Серанов — Ворона, Савицький — Савченко, Сеник; Коробов — Дубінін — Денискін, Грицьких — Забавін — Гриценко, Горлушко — Нікулін — Хришпенц, Кошелєв — Сібілевич — Варава.

Головний тренер: Олександр Савицький.