Друга ліга: СК «Полтава» розгромила «Кристал»

Полтавці закінчили осінню частину чемпіонату впевненою перемогою

Сьогодні в Копилах на полі НТБ ФК «Полтава» відбувся матч двадцятого туру Другої ліги ЧУ з футболу між СК «Полтава» та херсонським «Кристалом». Матч першого кола між цими командами став для полтавців справжнім кошмаром. Тоді команда Володимира Сисенка приїхала до останньої команди турнірної таблиці й несподівано пропустила шість голів. Сьогодні полтавці на очах у своїх вболівальників мали реабілітуватися.

«Полтава» — «Кристал» — 4:1

«Полтава»: Вічний, Бужин (Куімов, 84), Томенко, Таранушич, Савенков, Даниленко, Копитов (Абазов, 71), Костенко (Яременко, 68), Щербак, Стрельцов (Постернак, 81), Горжуй (Шмиголь, 71).

Головний тренер: Володимир Сисенко.

«Кристал»: Ковальов, Анніч, Собко, Слищенко, Гаркуша, Єгоров, Процишин, Гогітідзе (Корякін, 81), Козак (Колесник, 66), Калінін, Клюєв.

Головний тренер: Юрій Куліш.

Голи: Бужин (9), Костенко (43), Щербак (77), Колесник (89, аг) — Колесник (90)

Полтавці одразу ж позначили свої наміри — домінувати й забивати. Команда Володимира Сисенка забрала м’яч під свій контроль і вже на третій хвилині голкіперу «Кристала» Максиму Ковальову довелося парирувати дальній постріл від гравця СК «Полтава».

Не забарився і швидкий гол. На дев’ятій хвилині Максим Бужин прийняв м’яч у центрі поблизу карної зони, віддав праворуч на Євгена Стрельцова, а сам побіг відкриватися до штрафного майданчика. Стрельцов подав, а Микола Бужин в оточенні захисників прийняв м’яч і розстріляв ворота — 1:0.

«Кристал» зумів відповісти чимось схожим на момент лише на 22-й хвилині. Іван Козак увійшов до штрафного майданчика, змістився вліво і пробив з-під захисника — над поперечкою.

Гості намагалися організувати атаку, але часто самі ж втрачали м’яч, залишаючи позаду багато вільного простору. Так на 43-й хвилині полтавці зуміли швидко і ефективно організувати контратаку. Євген Стрельцов та Ян Костенко втекли на чуду половину. Євген вивів Яна на удар, а той ефектним ударом переграв голкіпера — 2:0. За дві хвилини по тому команди пішли на перерву.

У другому таймі полтавці також переважну більшість ігрового часу тримали м’яч у себе. Третій гол футболісти «Кристала» привезли собі самі. Ярослав Анніч головою скидав на голкіпера і трохи не порозумівся з партнером. Євген Стрельцов запресингував суперників і м’яч відскочив до Дмитра Щербака, який забив у порожні ворота — 3:0.

І навіть на цьому проблеми гостей не закінчилися. На 89-й хвилині полтавці заробили право на штрафний на лівому напівфланзі. Максим Шмиголь завантажив м’яч до штрафного майданчика і там гравець «Кристала» Віктор Колесник зрізав м’яч у власні ворота — 4:0.

D наступній атаці Колесник виправився і після прострілу партнера і помилки захисника «Полтави» відквитав один гол — 4:1.

У підсумку маємо впевнену перемогу. На такій мажорній ноті СК «Полтава» закінчує ігровий 2021 рік.

Види спорту:

Футбольні турніри: