«Ворскла» провалила матч у Дніпрі й розгромно програла

Полтавці виявилися безсилими й беззубими проти агресивного пресингу дніпрян

Сьогодні полтавська «Ворскла», в рамках шістнадцятого туру УПЛ на виїзді зіграла проти СК «Дніпро-1». Ці команди з рівною кількістю очок ділять третю та четверту сходинку, тож цей матч по праву можна вважати центральним в турі. Максимов проти Йовічевіча, Довбик проти захисту «Ворскли», Полтава проти Дніпра — всі ці протистояння робили цю гру цікавою для вболівальників. Тим більше, що будь-яка втрата очок ускладнить командам боротьбу за третю сходинку, адже слідом за «Ворсклою» та «Дніпром-1» йде «Зоря», яка відстає від них лише на два очки. Та абсолютно всі дуелі «Ворскла» програла.

СК «Дніпро-1» — «Ворскла» — 5:1

СК «Дніпро-1»: Кожокару, Кравченко, Нельсон, Сваток, Дубінчак, Піхальонок (Когут, 83), Ігнатенко, Джурасек (Ді Франко, 64), Гуцуляк (Білл, 75), Назаренко (Лучкевич, 64), Довбик (Русин, 75).

Головний тренер: Ігор Йовічевіч.

«Ворскла»: Різник, Чеснаков, Тамм, Яворський (Челядін, 46), Пердута (Павлюк, 69), Пуцлін, Тілль (Кравчук, 67), Якубу, Пешич, Кане (Хрипчук, 78), Рангел (Амількар, 69).

Головний тренер: Юрій Максимов.

Голи: Гуцуляк (1, 62), Довбик (52, 54), Піхальонок (58) — Кравчук (83)

На 50-й хвилині Артем Довбик не реалізував пенальті (воротар)

Несподівано перед матчем стало відомо, що захворів Руслан Степанюк, а занчить «Ворскла» не зможе розраховувати на потужного нападника. Втім, Юрій Максимов вийшов за тією ж схемою 3-4-3, що й у попередньому матчі з «Маріуполем». Перед володіннями Дмитра Різника зіграли Йоонас Тамм, Сергій Яворський та Володимир Чеснаков. В центрі поля вийшли Давід Пуцлін та Олів’є Тілль. На позиціях латералів вийшли Ігор Пердута праворуч та Наджеб Якубу ліворуч. Попереду на лівому краю вийшов Ібрахім Кане. Праворуч розташувався Іван Пешич, а на позиції центрфорварда зіграв Луас Рангел.

Всі плани «Ворскли» на перший тайм одразу ж полетіли шкереберть. Дніпряни розіграли матч і тут же знайшли діагональною передачею Олексія Гуцуляка, а він просочився між захисниками й забив — 1:0. Вже на восьмій секунді «Ворскла» пропустила.

У першій половині полтавців наче переїхали. Комана Максимова не могла нічого вдіяти з пресингом дніпрян. Футболісти втрачали м’яч, «привозили» собі моменти й довгий час не могли нічого створити в атаці. На восьмій та 23-й хвилинах два вбивчі моменти мав Артем Довбик. У першому моменті він вийшов сам на сам з Різником й Дмитро виграв цю дуель. У другому — входив на порожні ворота, але забарився з ударом з гострого кута. Тричі пробивав по воротах Невен Джурасек — на щастя не забив.

«Ворскла» мала лише дві реальні нагоди забити. На 22-й хвилині після подачі зі штрафного головою небезпечно пробивав Тамм — повз ворота. На 32-й хвилині після проходу і точного пасу від Тілля, непоганий удар вдався Івану Пешичу, але матч пролетів повз дев’ятку. Перший тайм полтавці повністю провалили і лише дивом не пропустили більше.

Другий тайм був ще більш жахливим. Все що дніпряни не реалізували у першій половині, забили у другій. Але починалося все не так і погано. На 50-й хвилині Якубу на краю штрафного майданчика збив Гуцуляка. Суддя вказав на «точку» і Дмитро Різник парирував удар Довбика. Здавалося б, це може стати переломним моментом. Але — ні.

На 52-й хвилині Дубінчак навісив з лівого флангу, а у штрафному майданчику Артем Довбик виграв позицію у захисників і головою переправив м’яч у ворота — 2:0.

На 54-й хвилині Дмитро різник у звичному стилі поліз обігрувати двох дніпрян. Зазвичай це Дмитру вдається, але зараз він втратив м’яч і Артем Довбик забив у порожні ворота — 3:0.

На 57-й хвилині Кравчекно пробивав здалеку низом, Піхальонок підставив ногу і підкоригував політ м’яча у ворота — 4:0.

На 62-й хвилині дніпряни знову відібрали м’яч у другій третині поля в три передачі дійшли до воріт, а там Довбик вивів на удар Гуцуляка, а той спокійно забив п’ятий гол — 5:0.

Вже на 83-й хвилині Когут, який щойно вийшов на заміну, тут же помилився, подарував м’яч Кравчуку і Данило забив гол, який не повертається язик назвати голом престижу — 5:1.

У підсумку маємо повністю провалений матч і як наслідок — розгром. «Ворскла» заслужено повернулася на третю сходинку і зараз так само заслужено її втрачає.

Види спорту:

Футбольні турніри: