«Рух» — «Ворскла»: експерти розділилися у прогнозах

Наші футбольні прогнозисти поділилися думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні на «Арені Львів» полтавська «Ворскла» в рамках шістнадцятого туру УПЛ, зіграє проти місцевого «Руха». Матч розпочнеться о 17:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 2». Пряму аудіотрансляцію можна буде почути на Youtube-каналі «Перший футбольний».

Після провальної поразки у «Дніпрі» від команди Ігоря Йовічевіча, коли полтавці поступилися з рахунком 1:5 й нічого не змогли протиставити прямому конкуренту в боротьбі за «бронзу», вболівальники прагнуть крові. Так склалося, що наступний суперник — «Рух», значить крові «Руха». Але знаючи, як вправно тренер львів’ян Леонід Кучук вміє керувати «автобусами», та як погано почувається «Ворскла» коли суперник масовано і організовано обороняється, можна передбачити, що на зелено-білих чекає дуже складна битва за очки.

Букмекери у цьому матчі віддають перевагу «Ворсклі»

П1 — 3,80    Х — 3,30    П2 — 2,05

Наші експерти ж мають різні думки стосовно того чим закінчиться поєдинок.

Сергій Лукаш: «Ворскла» програє. Зараз кінцівка першої половини сезону й у хлопців вже накопичилася втома. Також варто врахувати, що «Ворскла» має дуже коротку й не дуже якісну лавку, а ще на полтавців чекає дорога до Львова. І все це після психологічно важкого розгрому у Дніпрі. Мій прогноз — 1:0».

Юрій Мармач: «Після такої метаморфози з „Дніпром-1“ боязно робити прогнози. Але все ж, я вважаю, що „Ворскла“ сьогодні виграє. Мій прогноз — 1:2».

Сергій Чуйченко: «Полтавці сьогодні виграють. Звісно, матч у Дніпрі здивував всіх. „Ворскла“, очевидно не чекала такого тиску, та й самі полтавці виглядали дещо розслабленими, хоча приїхали до прямого конкурента. Але команда має зробити висновки й сьогодні їх продемонструвати. Не зважаючи на те, що „Рух“ вдома добре б’ється за результат, футболісти „Ворскли“ вищі за класом і зобов’язані брати три очки, навіть на виїзді. Мій прогноз — 1:2».

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: