«Срібний» початок сезону

У Києві відбулися перші у 2013 році всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні — традиційний, уже XVIII за ліком турнір «Різдвяні старти».

За підсумками змагань представниця Полтавщини, кременчужанка Валерія Антонова стала срібною призеркою з бігу на 800 метрів. В одному із двох фінальних забігів Антонова показала другий результат — 2 хвилини 16,76 секунди.

На цій же дистанції — 800 метрів — серед чоловіків полтавець Олександр Маслак також мав шанс стати призером. Але нашому земляку відверто не пощастило. Він потрапив до забігу зі слабкими конкурентами. Маслак фінішував з результатом 1 хвилина 58,63 секунди. При цьому полтавець аж на 12 секунд(!) випередив свого найближчого переслідувача у забігу. До призового місця Маслаку не вистачило кілька десятих секунди. Напевно, якби він стартував у сильнішому забігу, то зміг би показати не лише кращий результат, а й посісти більш вище місце. Також Олександр Маслак фінішував шостим у фінальному забігу на дистанції 1500 метрів (4 хвилини 07,32 секунди).