«Трендець» в гостях у Різника: галушки, трансфер до Європи та пам’ять про Олексія Вишнівецького

Дмитро Різник та Дмитро Поворознюк / Фото з Instagram

В гості до голкіпера «Ворскли» приїхав популярний блогер

Основний воротар полтавської «Ворскли» Дмитро Різник став героєм популярного футбольного Youtube-шоу «Трендець». Ведучий програми Дмитро Поворознюк завітав до Полтави. Блогер побував у гостях у воротаря на базі ФК «Ворскла» та на тренувальному полі на Леваді, де Дмитро тренувався в дитинстві під керівництвом Олексія Вишнівецького.

Про майбутній трансфер Дмитра

І сам Дмитро Різник і головний тренер «Ворскли» Юрій Максимов підтвердили, що голкіпером предметно цікавився донецький «Шахтар». Але сам голкіпер хоче грати за кордоном.

Юрій Максимов: «Зрозуміло, що кожен футболіст завжди шукає де краще. Футбольне життя коротке і кожен хоче заробити. Я говорив з Дмитром — він дуже хоче за кордон. Я думаю, що він зараз дограє контракт, а там як-то кажуть „дякуємо за все, щасливої дороги, бажаємл щастя-здоров’я“. Вже були пропозиції, мені навіть телефонував Палкін, розпитував що і як. Але є керівники клубу і вони вирішують ці питання. У нас є пропозиції й по інших футболістах і звісно не хотілося б, щоб вони йшли з команди безкоштовно».

А ось що говорить сам Дмитро

«Трендець»: «Давай по-чесному, куди переходиш?»

Дмитро Різник: «Нікуди (сміється). Залишаюся у Полтаві».

«Трендець»: «Максимов сказав, що тобою цікавиться „Шахтар“. Зараз навколо тебе багато чуток...».

Дмитро Різник: «Та вони вже пройшли, я думаю. Я зараз у „Ворсклі“ й мене тут все влаштовує».

«Трендець»: «Ну слухай, ти постійно це говориш. Але тобою цікавляться топ-клуби України, невже в тебе немає з цього приводу жодних емоцій?»

Дмитро Різник: «А що мені? В мене зараз головне закінчити першу частину сезону. Навіщо розпилятися на якісь непотрібні речі?»

«Трендець»: «Ну якщо я правильно розумію, навіть якщо будуть пропозиції від „Динамо“, „Шахтаря“ чи „Металіста“, у тебе у пріоритеті Європа, навіть якщо це буде якийсь середній чемпіонат типу Бельгії?».

Дмитро Різник: «Так, правильно. Я вважаю, що в українському чемпіонаті треба „оббитися“, набратися досвіду, а вже у Європі чіплятися за своє місце».

Також воротар і блогер завітали на легендарне поле на Леваді, на якому довгий час тренував дітей нині покійний Олексій Якович Вишнівецький. Дмитро різник — його вихованець. Кіпер розповів кілька зворушливих історій про наставника, який самотужки з іншим відомим полтавським тренером Володимиром Сисенком, утримував поле у принадному стані. Про це, про драматичну історію дитинства Дмитра Різника та про багато іншого, дивіться у повному випуску.

Види спорту:

Футбольні турніри: