Полтавець Данило Сіроштан у видовищному бою переміг одесита на турнірі з ММА «Zaruba Fight Night 5.0.» (відео)

Поєдинок тричі міг завершитися достроково, але бійці дотрималися до кінця

Днями в Одесі у місцевому цирку відбувся професійний турнір зі змішаних єдиноборств ММА «Zaruba Fight Night 5.0». В рамках цього турніру на професійному рівні дебютував полтавський боєць ММА Данило Сіроштан. Він бився у ваговій категорії 70 кг. Суперником Данила був 31-річний одесит грузинського походження Мераб Мампорія. Не зважаючи на солідну різницю у віці (Данилові 20 років, Мерабу — 31), для обох бійців це був дебют у професійному ММА.

Мераб Мампорія — Майстер спорту з вільної боротьби й це було помітно у бою. Грузин намагався якнайшвидше перевести сутичку у партер, і добра «в’язав» Данила. Втім, коли молодий полтавець вибирався з-під контролю Мераба, тому було непереливки. У першому раунді Данило Сіроштан провів класний удар коліном в голову, і коли суперника «повело» кинувся добивати. Здавалося, полтавець зараз доб’є противника, але одесит витримав натиск і знову зумів перевести сутичку у партер. В кінці першого раунду Мампорія зайшов на больовий прийом, але не встиг його провести. Гонг рефері відправив бійців на перерву Секунданти Мераба не одразу зрозуміли, що це за сигнал суддів і кинулися святкувати дострокову перемогу, але зарано.

Другий раунд проходив за схожим сценарієм і тепер вже Данилові не вистачило часу на дострокову перемогу. Полтавець зайняв домінантну позицію у партері і забивав Мампорію «молотками», але гонг перервав цей процес, і Мераб «вижив».

Третій раунд видався для обох спортсменів найважчим, адже вони обидва втомилися. Мамппорія знову швидко перевів поєдинок у партер. Втім, Данилові вдалося викрутитися й полтавець ледь не провів больовий прийом на ногу. Це не вдалося і поєдинок продовжився. На останніх секунда сутички Мераб Мампорія зайшов на задушливий прийом і міцно затиснув шию Данила. Полтавець щосили терпів, намагався ослабити захват, відтиснувши руку суперника чи вставивши підборіддя. Терпіння Данила було винагороджене: спортсмен не здався і бій тривав до кінця. А коли дійшло до підрахунку очок, Данило Сіроштан переміг одноголосним рішенням суддів.

До вашої уваги відео цього поєдинку:

До змагань Данила Сіроштана готував полтавський тренер Ігор Онопрієнко (клуб, «One team»)

Види спорту:

Футбольні турніри: