Представники Полтавщини завоювали чотири медалі на дитячому ЧУ з вільної боротьби

В активі наших спортсменів одне «золото», два «срібла» та одна «бронза»

Днями у Києві відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед дітей 2008-2009 р. н. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини й привезли з чемпіонату чотири нагороди різного гатунку.

Чемпіоном у ваговій категорії до 85 кг став наш Роман Недайборщ. Він переміг Захара Руденка з Рівненщини, марка Черечечу з Дніпропетровщини та тернополянина Олександра Сича. У півфіналі Роман здолав харків’янина Микиту Дубініна й вийшов до фіналу. Там наш спортсмен боровся проти Валерія Клешні з Дніпра і переміг.

Друге місце у ваговій категорії до 42 кг посів наш земляк Руслан Кашкалда. Руслан вибив з боротьби киянина Дениса Вітька. Дніпрянина Юрія Тікунова, тернополянина Євгена Ранецького та одесита Богдана Кванталіані. У півфіналі Руслан переміг Олександра Іванчука із Чернівців. У фінальній сутичці за «золото» наш спортсмен поступився представнику Запоріжжя Зорабу Алоєву.

Також «срібло» у ваговій категорії 42 кг серед дівчат здобула Олена Колубай. На шляху до фіналу вона перемогла Катерина Нізовцову з Житомира, Вікторію Коришко з Волині, Дарину Вовк з Житомира Богдану Даценко з Чернігова. У фіналі Олена поступилася Аліні Євстаф’євій із Запоріжжя.

«Бронзу» у ваговій категорії до 100 кг виборов Микола Коршунов з Полтавщини. Він переміг Марка Коновалика з Львівщини. Але потім поступився Єгору Яшину з Житомира і вилетів до втішних сутичок. Там він переміг киянина Віталія Долота та ще одного представника Київщини Ярослава Бурду.

Види спорту:

Футбольні турніри: