ЗМІ — «Ворскла» прощається з Вакулою і Бондаренком і цікавиться Кулачем та Кулієвим

Владиcлав Кулач / Фото з офіційного сайту «Ворскли»

Зібрали всі трансферні чутки про ворсклян

Після того як закінчилася перша частина сезону 2021/2022 наступило зимове міжсезоння, а разом з ним — чутки про різні трансферні переходи, які звісно ж стосуються і «Ворскли».

Для початку слід зазначити, що до полтавської команди врешті решт точно мають приєднатися Венсан Тілль та Андрій Бацула, у яких вже є контракти з клубом. Молодший Тілль прийшов до Полтави травмованим і зараз нарешті відновився від пошкодження. Андрій Бацула ж має з «Ворсклою» попередню угоду про співпрацю.

Портал «Meta-Ratings» повідомляє, що «Ворсклу» залишать орендовані у «Шахтаря» захисники Владислав Вакула та Валерій Бондаренко. Враховуючи, що жоден з них не проявив себе у «Ворсклі», а також про те, що раніше інформація про їх відхід лунала на каналі «Еспресо ТВ» (інформаційний партнер «Ворскли»), вона виглядає цілком ймовірною. Ті ж джерела повідомляють і про те, що «Ворскла» хоче орендувати Владислава Кулача.

Також полтавцям приписують інтерес до атакувального півзахисника «Миная» азербайджанця Ельдара Кулієва. Про це повідомляє азербайджанський портал «Azerisport.com»

Види спорту:

Футбольні турніри: