У Полтаві відбувся святковий новорічний забіг Crazy Santa Challenge 2022

Фото: Владислав Власенко

Близько сотні полтавців почали 2022 рік з бігу на 5 км

Сьогодні у Полтаві відбувся традиційний новорічний забіг Crazy Santa Challenge 2022. Близько сотні людей, поки інші сплять чи продовжують святкувати, зібралися у центрі Полтави для того щоб пробігти п’ять кілометрів. Забіг стартував о 9:00, але вже на початку дев’ятої години у Корпусному парку вже стояв намет від організаторів, а учасники потроху сходилися. Дівчина Альона з мегафоном активно вітала бігунів, направляла їх до намету за стартовими номерами. З колонок лунала святкова музика.

Перші гості — досвідчені любителі бігу й це було помітно, адже майже всі хто підходив виявлялися знайомими, тепло віталися, обіймалися і вітали один одного зі святами. Люди приходили як у звичайному спортивному одязі, так і у святкових костюмах.

Перед самим стартом, коли всі зібралися, організатори провели зарядку для учасників. На ній ефектно з’явився 78-річний полтавець Валентин Бородай. У своєму поважному віці він не лише бігає (ми неодноразово помічали його на полтавських півмарафонах), але й активно загартовується. Не зважаючи на зимну погоду, Валентин прийшов з оголеним торсом, лише у шортах і шапці. Чоловік говорить, що часто так бігає.

— Кожної зими так бігаю, приблизно з 1982 року, — каже Валентин. — Лише коли на термометрі мороз сильніший за 15 градусів, подумки кажу собі «Бородай, прогуляй! У вихідні відпрацюєш» (сміється).

Валентин Бородай

Отож після рухливої розминки все було готове до старту і бігуни стрімко попрямували у новий рік. Вулиці цього разу не перекривали, тож іноді бігуни «перемішувалися» з машинами та тролейбусами. Варто відзначити, що вулиці зранку були вкриті ожеледицею, тож спортсменам точно було нелегко.

Хтось прийшов побігати, а хтось — підтримати близьких і потримати верхній одяг. У полтавки Алевтини біжать син та невістка, а сама вона чекає їх на фініші.

Для досвідчених бігунів дистанцій невелика, тож дуже швидко почалася боротьба за фініш. При чому за всі три призові місця. За першу сходинку п’єдесталу «зарубалися» Вадим Дорогобід та Станіслав Гурін. У підсумку Вадим фінішував першим, а Станіслав другим.

Станіслав Гурін (ліворуч в рожевому капюшоні) та Вадим Дорогобід

Та ще більша драма розгорілася у боротьбі за третє місце, адже на нього на фінішній прямій претендували два брати — Єгор та Арсеній Мичко. Вдвох вони пройшли останній відрізок, разом і фінішували.

Єгор та Арсен Мичко

Призери забігу

Вболівала за хлопців мама Ганна. Жінка розповідає, що її чоловік Роман любитель марафонського бігу і «заразив» спортом обох синів. До речі й сам Роман теж сьогодні біг, але сини його перегнали. Ось так люди всією родиною зустріли новий рік.

Ганна Мичко з синами та невісткою

Серед жінок першою фінішувала полтавка Софія Бондаренко.

Софія Бондаренко та Вадим Дорогобід

Після того як всі закінчили бігти настав час для танців, фотографувань та шампанського.

Види спорту:

Футбольні турніри: