Головні трансфери у зимовому трансферному вікні

Поки багато футбольних чемпіонатів на паузі та футболісти відпочивають, трансферне вікно працює на повну. У цій статті ми зібрали популярні новини футболу про трансфери як в українському, так і в європейському футболі.

Новини футболу ще до відкриття трансферного вікна почали тиражувати новину про перехід захисника збірної України та київського «Динамо» Віталія Миколенка до «Евертона» з англійського чемпіонату. «Евертон» за Віталія заплатив київському «Динамо» 23,5 мільйона доларів.

Біло-сині також активно продають і віддають в оренду своїх гравців. Так, «Чорноморець» оголосив про підписання нападника київського «Динамо» Назарія Русіна, який першу половину сезону провів в оренді у «Дніпрі-1».

Судячи з новин футболам можна сміливо сказати, що Чорноморець є найактивнішим гравцем на внутрішньому трансферному ринку, він найбільше взяв гравців в оренду і купив. Та також чорноморець посилиться колишнім захисником Динамо Миколою Морозюком, який вже давно виступає у турецькому «Різеспорі».

Трансфери «Шахтаря»

Також гучно обговорювався трансфер донецького «Шахтаря» про підписання Давида Нереса з «Аякса».

Підписання контракту з Нересом відбулося у присутності директора з футболу Даріо Срни, який вручив бразильцеві футболку. Угода розрахована до 31 грудня 2026 року. «Аякс» учора повідомив, що за трансфер Нереса «гірники» заплатили 12 мільйонів євро. Ця сума з урахуванням бонусів може зрости до 16 мільйонів.

За українськими мірками — це дуже крутий трансфер, який практично напевно не переплюнуть ні самими «гірниками», ні будь-яким іншим клубом УПЛ нинішньої зими. Трансферна вартість та статус бразильця у європейському футболі просто зобов’язують звернути увагу на цей перехід, який викликав чимало запитань та суперечливу реакцію у громадськості.

Перехід Нереса до «Шахтаря» — це частина нової стратегії «гірників», а також бажання показати, що донецький клуб залишається серйозним гравцем на європейському трансферному ринку, який готовий витрачати багато на потрібних йому футболістів.

Види спорту:

Футбольні турніри: