Полтавці завоювали чотири медалі на Чемпіонаті України з вільної боротьби

Алфес Долідзе / Фото з Instagram

В активі наших спортсменів одне «срібло» та три «бронзи»

Днями в Києві відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби. У змаганнях брали участь полтавські спортсмени й привезли звідти чотири нагороди різного ґатунку.

«Срібло» у ваговій категорії 92 кг здобув Денис Биков. Він переміг Ігоря Ткача з Житомирщини, киянина Отто Готфріда та харків’янина Мраза Джафаряна. У півфіналі полтавець виграв у Данила Підлипенця з Київщини, а у фіналі поступився представнику Івано-Франківської області Денису Сагалюку.

«Бронзу» у ваговій категорії 65 кг виборов Артем Кривенко. У першій сутичці він переміг Єгора Пана із Запоріжжя, а потім вибив з боротьби за чемпіонство франківця Ігоря Гриньківа. Потім же він поступився Василю Шуптару із Запоріжжя і вилетів до «бронзового фіналу», де переміг Павла Визіра.

Також «бронзу» у ваговій категорії до 86 кг. Алфес переміг киянин Рустама Дудаєва та Миколу Рудзинського. У півфіналі полтавець поступився харків’янину Мухаммеду Алієву, і потім у поєдинку за «бронзу» переміг ще одного киянина Олексія Щербака.

Ще одну «бронзу» у ваговій категорії до 97 кг завоював Іван Примаченко. Він у чвертьфіналі переміг Костянтина Лижнюка з Житомира, але потім у півфіналі вилетів від одесита Магомеда Закарієва. У «бронзовому фіналі» полтавець здолав іншого одесита Івана Маліна.

Види спорту:

Футбольні турніри: