Міжнародна федерація хокею додатково покарала нападника ХК «Кременчук» за расизм

Андрій Денискін / Фото з офіційного сайту ФХУ

Андрія Денискіна дискваліфіковано до кінця року

Нападник ХК «Кременчук» Андрій Денискін, якого вже відсторонювали від ігор за расизм отримає додаткове покарання від Міжнародної федерації хокею (IIHF). Про це повідомила пресслужба ФХУ з посиланням на IIHF.

«Расистські жести, коментарі чи дії не мають місця, ані в хокеї, ані в будь-якому іншому місці. Дії пана Денискіна під час гри 26 вересня 2021 року є абсолютно неприйнятними і недопустимими. Хоча він вже був дискваліфікований на 13 ігор своєї клубної команди в УХЛ, Комісія ухвалила рішення, що потрібен додатковий період відсторонення. Комісія ухвалила рішення, що Андрій Денискін відсторонений та дискваліфікований від участі в усіх санкціонованих IIHF заходах і всіх міжнародних змаганнях, які включають показові , товариські ігри або ігри схожого характеру з іншою Національною Асоціацією (MNA). Це впровадження починається з дати прийняття цього рішення і триває до 31 грудня 2022 року», — йдеться у повідомленні міжнародної федерації.

Нагадаємо, що у вересні 2021-го Андрій Денискін у матчі проти ХК «Донбас» показав темношкірому американському захиснику «Донбасу» Джерлейну Смереку жест, кий зображував поїдання банану. Арбітр матчу трактував це як прояв расизму і вилучив гравця до кінця матчу.

Пізніше Андрій Денискін публічно вибачився, за інцидент на своїй сторінці в Instagram, але пізніше сторінку видалили. Як пояснив хокеїст, через погрози та булінг. У підсумку КДК ФХУ дискваліфікував Андрія Денискіна на 13 матчів (три обов’язкових і десять додаткових). Це означає, що нападник точно пропустить три матчі, а десять інших може «викупити», заплативши штраф п’ять тисяч гривень. Зараз же нападник отримав додаткове покарання.

Види спорту:

Футбольні турніри: