Турнір «Полтавська весна 2022» припинено

У зв’язку з введенням на території України воєнного стану футболу не буде

23 лютого у Полтаві на стадіоні Полтавського автоагрегатного заводу розпочався футбольний турнір «Полтавська весна 2022». Відбулися три матчі першого туру, з результатами яких ви можете ознайомитись тут.

Але оскільки 24 лютого росія розпочала військову операцію проти України, турнір призупинено. Про це повідомила пресслужба СК «Полтава». Ось текст повідомлення:

«Ще вчора ми раділи теплу, приходу весняної погоди наприкінці лютого і справжньому футболу, який продемонстрували команди у першому турі. Але в час воєнний, коли ворог брязкає зброєю вже не на власній території, а намагається прорвати український кордон, футбол, як і всі розваги, відходить на другий план.

Сьогодні о 5 ранку були здійснені авіаційні удари по низці регіонів України. Постраждав і Миргород, що на Полтавщині. По всій території введено воєнний стан. Ми не можемо стояти осторонь подій доленосних й історичних, а також не можемо наражати як себе, так і інші команди на небезпеку. На жаль, ми мусимо призупинити наш турнір.

Сподіваємося, що Збройні Сили України відіб’ють атаки ворога і вже невдовзі ми зможемо жити так, як і колись, збиратися на стадіонах та радіти буденним речам. Поки ж ми віримо в Українську армію і сподіваємося на краще. Все буде Україна і ми переможемо! Слава Україні»!"

Нагадаємо, що УПЛ також призупинено на невизначений термін, як і всі інші спортивні змагання.

Види спорту:

Футбольні турніри: