У Полтаві побили Ігоря Кислова — його колега заявляє, що це зробив ексдепутат Володимир Соколовський

Ігор Кислов

За словами Сергія Капліна, колишній футболіст перебуває в лікарні

Вчора — 24 лютого — у Полтаві жорстоко побили колишнього футболіста «Ворскли», а нині начальника управління у справах фізичної культури, сім’ї, молоді та спорту Ігоря Кислова. Про це повідомляє інтернет-видання «Полтавщина», з посиланням на слова депутата Сергія Капліна — голови фракції «Партії простих людей» у Полтаві:

— 24 лютого на вул. Коряка депутат Ігор Кислов зняв гроші з банкомату. До нього в абсолютно тверезому стані підійшов Володимир Соколовський, який був депутатом від «Рідного міста», і заявив, що хоче просто побити Кислова. Після чого здійснив свою погрозу — сильно побив депутата, який був у безпорадному стані. Наразі потерпілий із численними гематомами, зокрема, й внутрішніми, перебуває у 1-й міськлікарні. Я офіційно звертаюся до правоохоронних органів надати цьому випадку юридичну оцінку і провести слідство.

Ми зв’язалися з Ігорем Кисловим, але він заперечив факт побиття, запевняючи нас, що з ним нічого не сталося. Втім, за словами того ж Сергія Капліна на Кислова тиснуть.

— Коли Україна почала свою історію майже з чистого листа, у цей непростий час нам усім потрібно забути про усі політичні суперечки й заради життя та безпеки мешканців громади діяти як одне ціле. Ще раз звертаю увагу поліції на цей випадок, адже, за моєю інформацією, на депутата чинять тиск брати Соколовські, щоб потерпілий та члени його родини не писали заяву до поліції, — говорить Каплін.

Види спорту:

Футбольні турніри: