Президент «Ворскли»: «Путін — військовий злочинець і має понести покарання»

Костянтин Жеваго

Костянтин Жеваго вперше публічно висловився про війну України з Росією

Почесний президент ФК «Ворскла» Костянтин Жеваго вперше з початку повномасштабної війни України з Росією вийшов у публічну площину й поспілкувався з клубною пресслужбою. Там він декларує своє ставлення до агресора, а також розповів чим його компанії допомагають армії.

— Чи вважаєте ви Росію агресором, а Путіна — воєнним злочинцем, що розв’язав війну проти України?

— Росія, очолювана Путіним, розв’язала жахливу війну проти України, вона є агресором. Путін — військовий злочинець, якій має понести покарання. Війна, яка зараз відбувається в Україні — це велике горе та геноцид українського народу. Я вірю в єдину квітучу Україну, в її розвиток і добробут як частини ЄС та НАТО.

— Чи має ваш бізнес фінансові інтереси в Росії? Якщо так, то які саме і чи вирішили ви розірвати ці зв’язки?

— Наші підприємства не ведуть бізнес з РФ вже понад 10 років. Я та провідні підприємства знаходяться в санкційних списках Росії.

— Чи підтримує ваш бізнес українську армію?

— Наші компанії працюють, допомагаючи армії та територіальній обороні, а також піклуються про населення. Ті підприємства, які можуть працювати, виробляють вкрай потрібну для населення та держави продукцію, підтримуючи робочі місця українців та сплачуючи державі податки.

Сотні мільйонів гривень вже направлені в якості допомоги армії, територіальній обороні та населенню. Зокрема, компанія «АвтоКрАЗ» безплатно передала військовим та територіальній обороні автівок більш ніж на 50 млн гривень, Ferrexpo — виділила понад 50 млн гривень на підтримку гуманітарних потреб ЗСУ, сплатила 1 млрд гривень податку на прибуток наперед та забезпечує гуманітарні потреби населення та тероборони в регіоні присутності.

Підприємства, які виробляють продукти харчування та медичні препарати безплатно здійснюють постачання багатомільйонних партій своєї продукції для потреб Харкова, Полтави, Києва та інших міст. Усі підприємства реагують на запити ЗСУ, територіальної оборони та громад стосовно забезпечення поточних потреб.

Види спорту:

Футбольні турніри: