Дефлімпійці з Полтавщини завоювали п’ятнадцять комплектів нагород на Дефлімпіаді-2021: вісім з них — «золоті»

Фото з Facebook

Підсумки змагань для нашої області

У Бразилії закінчилися Літні Дефлімпійські Ігри 2021, які перенесли на 2022 рік через пандемію COVID-19. У складі збірної України змагалися 24 спортсмени з Полтавщини. Зокрема, у складі футбольної збірної України грають десятеро наших футболістів. Також одинадцять представників Полтавщина мала у карате, і троє наших спортсменів змагалися у настільному тенісі.

Першими почали здобувати нагороди наші каратисти. Загалом, у різних розділах та форматах, вони завоювали дев’ять комплектів нагород (п’ять «золотих», один «срібний» та три «бронзових»). Переможцями та призерами стали такі каратисти: Олександр Махно, Катерина Масло, Інеса Причина, Юрій Гайдученко, Євген Непорада, Світлана Яковенко, Татяна Хиль, Єлизавета Бондар, Олександр Кальник та Олександр Тритяк. Готував до змагань всіх полтавський тренер Микола Богодистий.

У настільному тенісі було лише троє представників Полтавщини — Геннадій Закладний (який всіх і тренував), Антон Велієв та Максим Овчаренко. Тут наші спортсмени вибороли п’ять комплектів нагород різного ґатунку: два «золота», одне «срібло» й дві «бронзи».

І наостанок всіх потішила Дефлімпійська збірна України з футболу, у складі якої грають десятеро представників Полтавщини, які добре знайомі поціновувачам наших аматорських футбольних змагань. Тренували їх полтавські тренери Олександр Верещака та Віктор Козін.

Загалом збірна України завоювала на Дефлімпіаді 138 медалей різного гатунку (62 «золотих», 38 «срібних» та 38 «бронзоивх»), і посіла перше місце у загальному командному заліку.

Види спорту:

Футбольні турніри: