Олів’є Тілль: «Українці, будьте сильними! Я сподіваюся, що війна скоро закінчиться й ви повернетеся до нормального життя»

Олів'є Тілль / Фото з офіційного сайту «Ворскли»

Люксембурзький легіонер «Ворскли» розповів як зустрів війну

24 травня канал FootballHub випустив інтерв’ю з люксембуржцем Олів’є Тіллем, який разом зі своїм братом Венсаном до початку повномасштабної війни з росією виступав за «Ворсклу». Інтерв’ю готувалося ще до війни, але потім бойові дії несли свої корективи — Олів’є поїхав в оренду до Туреччини, а до футбольних, мирних запитань додалися й ті що стосуються війни та того як Олі її зустрів.

Про початок війни

«У перший день коли почалися бомбардування, я прокинувся від сирен. Далі все було дуже складно, ми з кількома гравцями намагалися врятуватися від війни, й це було складно. У нас було дві автівки, й ми їхали з Полтави у бік Львова. Потім машини довелося кинути, й ми великим мікроавтобусом прямували в бік угорського кордону»

«Це величезна трагедія. Війна це завжди велике зло. Особливо коли ти живеш на своїй землі й змушений захищати свій дім. Це жахлива ситуація для всіх українців і для мого клубу».

Про нинішню команду та партнерів по «Ворсклі»

Зараз я виступаю за «Еюпспорт» — команду з другого дивізіону Туреччини. Вони мають великі амбіції. Мені тут комфортно, а що буде далі — подивимося«.

«Знаю, що мої одноклубники тренуються і підтримують форму у Полтаві. Я радий, що вони у відносній безпеці та намагаються хоч якось нормалізувати життя. Хоча це дуже складно».

Про майбутнє

«Якщо, я не знаю що робитиму після війни. Я не думаю, що реально повернутися до України найближчим часом. Я дивитимуся в першу чергу на потреби своєї родини. Зараз я фокусуюсь на нинішній команді, а після закінчення сезону вже вирішуватиму, де продовжувати кар’єру».

Побажання вболівальникам

«Не буду говорити багато. Хочу побажати українцям залишатися сильними. Сподіваюся, скоро війна закінчиться, і ви зможете повернутися до нормального життя».

Повну версію інтерв’ю про «Ворсклу», Юрія Максимова та родину Олів’є дивіться на відео.

Види спорту:

Футбольні турніри: