Веслувальники з Полтавщини завоювали чотири комплекти нагород на ІІ етапі Кубка Світу

Перший праворуч в українській четвірці - Олег Кухарик / Фото під пресслужби ФКУ

В активі наших спортсменів один “золотий”, один срібний і два “бронзових” комплекти медалей

У Познані закінчився ІІ етап Кубка Світу з веслування на байдарках і каное. У складі збірної України у змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини, й наші земляки завоювали чотири комплекти нагород різного ґатунку.

Переможцем у байдарці-четвірці на дистанції 500 м став полтавський весляр Олег Кухарик, який змагався в екіпажі з Дмитром Даниленком, Ігорем Труновим та Іваном Семикіним. Українська четвірка фінішувала з часом 1:19,39. Друге місце в екіпажу з Німеччини (час 1:20,54). Третіми прийшли французи (час — 1:20,64).

“Срібло” у байдарці-двійці на дистанції 200 м серед жінок здобула представниця Полтавщини Людмила Кукліновська. Людмила веслувала разом з Анастасією Горловою і дівчата прийшли до фінішу другими з часом 38,35. Чемпіонками тут стали веслувальниці з Польщі (час — 37,44). Третє місце також у польського човна (час — 38,61). Варто відзначити, що четвертою до фінішу прийшла інша українська байдарка, в якій гребла полтавка Діана Танько.

Праворуч - Людмила Кукліновська

Третє місце у каное-четвірці на 500 м посіли Олег Боровик та Павло Алтухов. Їх човен, де вони гребли разом з Андрієм Захаровим та Віктором Свиридюком показав час 1:37,88. Цікаво, що випередив хлопців інший український екіпаж, який складався з Віталія Вергелеса, Андрія Рибачка, Юрія Вандюка та Даниїла Харечка. Цей квартет здобув “срібло”, показавши час 1:36,35. Перемогли тут господарі змагань — поляки. Польський каное фінішував з часом 1:35,39.

Ще одну “бронзу” Павло Алтухов здобув в індивідуальній чоловічій гонці на 1000 м. Він прийшов до фінішу третім з часом 3:58,14. Переможцем тут став легендарний чех Мартін Фукса (час — 3:55,60). Друге місце в румуна Каталіна Чіріли (час — 3:56,22).


Павло Алтухов

Загалом на ІІ етапі Кубка Світу веслувальники з України завоювали тринадцять комплектів медалей — чотири “золотих”, п’ять “срібних” та чотири “бронзових”.

Нагадаємо, що на І етапі Кубка Світу, який нещодавно проходив у Рачіце, полтавські веслувальники здобули п’ять комплектів нагород.

Види спорту:

Футбольні турніри: