Юрій Максимов: “Дізнався про кінець контракту від сторонніх людей. Якось не по-людськи”

Коментар екс(?)наставника ворсклян з приводу новин про закінчення свого контракту

Першого червня на офіційному сайті полтавської “Ворскли” з’явилося дивне повідомлення, в якому йшлося про те, що у клубу закінчився контракт з головним тренером Юрієм Максимовим та його штабом. При цьому клуб ніяк не конкретизував що це означає, а віцепрезидент Олег Лисак у всіх інтерв’ю ухиляється від прямої відповіді на запитання чи буде Максимов далі тренувати полтавську команду. Сам Юрій Вільйович у коментарі виданню “Fanday” розповів, що його самого здивували подібні новини.

Про те, що мій контракт з “Ворсклою” добіг кінця, мені сьогодні сказав сусід по дачі. Таке життя, але хотілося б, щоб хтось з клубу зв’язався зі мною з цього приводу та бодай подякував за зроблену роботу. Все ж частина мого життя пройшла у Полтаві. А так, виходить, що я дізнався про це від сторонніх людей. Якось не по-людськи.

“Якщо про це написали на сайті, то чому б не подзвонити мені, та не сказати про це”.

“В будь-якому випадку, життя триває. Я вдячний Ворсклі, що для мене було створено всі умови. Не можу сказати, що не розчарований, адже на щось сподівався. Все-таки два з половиною роки будував команду. Від такого прощання залишився осад”.

Нагадаємо, що Юрій Максимов очолив “Ворсклу” в листопаді 2019-го. За цей час команда двічі вийшла у Єврокубки та дійшов з командою до фіналу Кубка України 2019/2020, де полтавці в серії пенальті поступилися “Динамо”.

Види спорту:

Футбольні турніри: