Ні матчу без розгрому: підсумки другого туру турніру “Amateur Best Football Fest” (відео)

Чергові чотири гри на “ГРЛ-Арені” подарували багато голів, але не подарували інтриги

Четвертого березня у Полтаві відбулися матчі другого туру благодійного, аматорського, мініфутбольного турніру “Amateur Best Football Fest”. Не зважаючи на те, що афіша цього туру обіцяла запеклі протистояння, у жодному з матчів не вийшло справжньої інтриги. Фаворити визначилися з перших секунд, і вже не відпускали своїх суперників, нещадно їх громлячи. Натомість глядачі побачили велику кількість голів.

Нафтогаз — Ельпассо — 1:6

Нафтогаз: Клименко, Тупік, Мілько, Бойко, Сергей, Самборський, Безсонов, Богданов, Рудченко, Синицький, Крамаренко, Торяник, Кулініч.

Тренер: Дмитро Мілько.

Ельпассо: Караван, Прядко, Середа, Даценко, Овсянніков, Балакшій, Доценко, Луценко, Пугач, Єрьомін, Мелешко.

Тренер: Сергій Мелешко.

Голи: Мілько — Прядко (двічі), Овсянніков (двічі), Даценко (двічі).

Здавалося б, саме у цьому матчі, який відкривав ігровий день, інтрига мала б жити максимально довго, адже обидві команди претендують на чемпіонство, і обидві мають потужний склад і майстерних виконавців. Але футболісти “Ельпассо” дуже швидко “зім’яли” нафтогазівців, забивши їм чотири м’ячі. Друга половина почалася з чудового голу “Нафтогаза” від Дмитра Мілька. Але інтрига вже не відновилася — гравці “Ельпассо” забили ще двічі й перемогли.

Спрінгс (Абазівка) — Юнайтед — 2:8

Спрінгс: Презент, Бондаренко, Шарапа, Нос, Хлопонін, Дзямка, Вербицький, Поляниця, Дубінчук, Дмитренко, Ніколаєнко, Чирченко.

Тренер: Олексій Гаєвий.

Юнайтед: Усик, Луценко, Саєнко, Одаренко, Кіпніс, Зоря, Бондар, Труш.

Голи: Чирченко, Вербицький - ?.

У цьому матчі теж можна було чекати інтриги, адже якщо у попередньому була битва фаворитів, то тут — битва аутсайдерів. І “Юнайтед” і “Спрінгс” у першому турі потрапили на сильних суперників, і були нещадно биті. Команда з Абазівки ковтнула дев’ять голів від “Нафтогаза”, а “Юнайтед” зазнали найбільшої поразки у першому турі й пропустили дванадцять. Але цей матч показав, що проблем більше все ж у “Спрінгс”. Номінальні гості вже за п’ять хвилин забили тричі. “Спрінгс” змогли вперше пробити по воротах лише на чотирнадцятій хвилині. Після першого тайму надія на боротьбу ще була, адже абазівці змогли відквитати один м’яч, і мали нагоду щось змінити у другому таймі. Мали, але не змінили. Попри вдалий, агресивний початок другої половини, команда з Абазівки знову напропускала повну торбу голів. У підсумку — 2:8. Після двох турів “Спрінгс” - чіткий аутсайдер турніру.

Поляк — ГРЛ — 12:8

Поляк: Педько, Семенов, Каплуновський, Храпач, Бірюк, Коба, Алексеєнко, Щекальов, Гринь, Поліянчук.

ГРЛ: Семенко, Приймак, Дерев’янко, Вакула, Койнаш, Ярський, Р. Терещенко, Є. Терещенко, Кузьменко, Сімон, Бездітко.

Голи: Храпач (3), Бірюк (5), Коба (3), Щекальов (1) — Дерев’янко (4), Койнаш (4).

Якщо “Спрінгс” - явно виражений аутсайдер, то команда “Поляк” поки що яскравий лідер. Команда у другому матчі поспіль забиває дванадцять голів. При цьому гравці ще й примудрялися бути на надто вдоволені своєю грою і пред’являти один одному претензії щодо невдалих передач. Страшно подумати, що було б, якби у них виходило все що вони хочуть.

Голи в цьому матчі залітали так часто, що ми вирішили залити відео гри повністю.

Перший тайм

Другий тайм

Аврора — Yanpix – 12:6

Аврора: Васецький, Миць, Бабець, Кваша, Труба, Остапенко, Зачепило, Бакланов, Чумак.

Yanpix: Назаров, Костенко, Крайник, А. Сидоренко, Р. Сидоренко, Капустян, Коротченков, Фесенко.

Голи: Миць (4), Бабець (3), Труба (2), Зачепило (2), Бакланов (1) — Костенко, Крайник, А. Сидоренко, Р. Сидоренко, Капустян, Фесенко.

Схожа ситуація була і в заключному матчі туру. Футболісти “Аврори” забили три голи за сім хвилин, що змусило “Yanpix” взяти тайм-аут. Після цього боротьба начеб-то відродилася, і обмін голами вже був обопільний, але клас “Аврори” дався взнаки. Чинні чемпіони міста з мініфутболу підтвердили свій статус і наколотили суперникам дванадцять голів.

Перший тайм

У підсумку — після двох турів таблиця турніру “Amateur Best Football Fest” виглядає так:

Команда І В Н П М О
1 Поляк 2 2 0 0 24-9 6
2 Аврора 1 1 0 0 12-6 3
3 Ельпассо 1 1 0 0 6-1 3
4 Нафтогаз 2 1 0 1 10-8 3
5 Yanpix 2 1 0 1 11-16 3
6 Юнайтед 2 1 0 1 9-14 3
7 ГРЛ 2 0 0 2 12-17 0
8 Спрінгс (Абазівка) 2 0 0 2 4-17 0

З повним календарем змагань ви можете ознайомитись тут.

Види спорту:

Футбольні турніри: