Ігор Пердута: «Ранок війни розпочався зі дзвінка кума та паніки»

Правий латераль «Ворскли» дав коментар після повернення команди до Полтави

Шостого червня полтавська «Ворскла» вийшла з відпустки й футболісти зібралися у Полтаві. Основний правий латераль, один з лідерів команди Ігор Пердута дав короткий коментар, в якому розповів як зустрів початок війни, і про те чим займався під час вимушеної паузи.

Про початок війни

«24 лютого зранку мене розбудив телефонний дзвінок. Дзвонив кум з Теребовлі, питає „Ти це чуєш?“. Я відповів що нічого не чую, тоді кум сказав, щоб я відкрив вікно. Я відкрив вікно й почув звуки як щось літало по небу — не знаю чи літаки, чи вертольоти. Словом, ранок почався з паніки. Я був сам, бо дружина на той момент вже була на Західній Україні в батьків. Ну і я вирішив, що треба їхати туди, щоб бути ближче до родини, адже ситуація була важка. І так протягнулося три місяці. Зараз я дуже радий бути у Полтаві й хочу подякувати ЗСУ, за те що ми зараз маємо можливість мирно перебувати тут».

Про благодійні матчі

«Асоціація футболу Тернопільщини зібрала так званих зірок тернопільського футболу. Ми грали благодійні матчі й збирали коти хлопцям на передову, або надавали кошти, або шукали каски, берці чи що було потрібно. До речі, там також був Григорія Ярмаш, з яким ми перетиналися у «Ворсклі».

Про «Ворсклу»

«Ми будемо готуватися до Ліги Конференцій і хочемо як і збірна України — показати максимум на полі. А результат — прийде».

Види спорту:

Футбольні турніри: