Володимир Чеснаков: “Жереб у ЛК сприйняли позитивно. Зараз головне якнайшвидше почати грати у футбол”

Володимир Чеснаков

Капітан “Ворскли” поділився враженнями стосовно підготовки до старту сезону

Поки “Ворскла” у Полтаві активно готується до поновлення сезону, відбулося жеребкування другого кваліфікаційного раунду Ліги Конференцій де “Ворсклі” дістався шведський “АІК”. Капітан команди Володимир Чеснаков в коментарі клубній пресслужбі поділився враженнями й розповів про поточний стан справа у команді.

Про підготовку до початку сезону

“Не можу сказати, що працюється важко, але і нелегко (посміхається). Тренування доволі цікаві та інтенсивні. Атмосфера в команді прекрасна — можемо і “напхати” один одному, але завжди можемо пожартувати та посміятися”.

“На закордонні збори ми вирушаємо з думками про те, що треба готуватися до матчів, а також порадувати себе і вболівальників. Впевнений, що для нас підберуть хороших спаринг-партнерів, тому підготовка пройде вдало”.

Про жереб і “АІК”

“Суперника команда сприйняла позитивно. Для нас зараз головне - нарешті почати грати у футбол. Тому з нетерпінням чекаємо першого матчу”

Про українських героїв

“Про хлопців на передовій напишуть не одну книгу, і знімуть не одне кіно. Ми пишаємося тим, що є частиною української нації. Хочеться побажати, щоб наші хлопці якнайшвидше закінчили війну перемогою України, а ми тут їх гідно зустрінемо, і радуватимемо і їх і всіх вболівальників”.

Види спорту:

Футбольні турніри: