Керівник спортивного відділу ФХУ: “Розраховуємо на участь ХК “Кременчук” в чемпіонаті 2022/2023”

Фото з офіційного сайту ХК «Кременчук»

Кременчужани дали попередню згоду на участь в новому чемпіонаті

Днями керівник спортивного відділу Федерації хокею України Юрій Кириченко дав інтерв’ю пресслужбі федерації, де розповів про справи українського хокею. Торкнулася розмові і майбутнього чемпіонату України 2022/2023 і конкретно — ХК “Кременчук”. Юрій Кириченко розповів. Що в чемпіонаті братимуть участь шість клубів, серед яких і кременчужани.

– Які клуби вже підтвердили участь у чемпіонаті України?

– Маємо усну домовленість з керівниками як мінімум шести команд. Розраховуємо, що в чемпіонаті виступатимуть усі троє призерів останнього турніру – київський «Сокіл», «Кременчук» і херсонський «Дніпро». Також очікуємо на появу нових колективів. Зараз ведуться перемовини з керівництвом кількох міст, а також з представниками бізнесу, зацікавленими в фінансуванні хокейних клубів. Звичайно, через непросту фінансову ситуацію в країні загалом ніхто своєї участі в чемпіонаті ще не гарантував. Наразі ніхто не має великих ілюзій стосовно зацікавлення в фінансуванні команд великої кількості спонсорів. Більшість партнерів нашого хокею в нинішніх реаліях чи призупинили діяльність зовсім, чи виживають.

Нагадаємо, що за підсумками попереднього сезону, який не дограли через початок повномасштабної війни, “Кременчук” фінішував другим.

Види спорту:

Футбольні турніри: