Ольга Корсун повертається після дискваліфікації: полтавка завоювала два “золота” на благодійному турнірі в Луцьку

Ольга Корсун

Наша спортсменка стала кращою у потрійному стрибку та стрибках у довжину

Днями у Луцьку відбувся Благодійний відкритий чемпіонат Луцька з легкої атлетики «Разом до Перемоги». У змаганнях брали участь спортсмени з різних областей України, в тому числі й з Полтавщини. Дві наші спортсменки повернулися додому з медалями.

Дві “золоті” нагороди до свого активу записала полтавка Ольга Корсун. Вона перемогла у стрибках у довжину, показавши результат 6,16 м. Друге місце тут також посіла представниця Полтавщини — кременчужанка Наталія-Вікторія Хамула. Вона показала результат 6,14 м. На третьому місці Анастасія Шевгеніна з Дніпропетровщини, яка показала результат 5,93 м.

Також Ольга Корсун завоювала перше місце у своїй коронній дисципліні — потрійному стрибку. Вона фінішувала з найкращим результатом 13,70 м. Друге місце тут у вже згаданої Анастасії Шевгеніної (результат — 12,97 м). Третє — в Ольги Гноєвої з Черкащини (результат 11,90 м).

Наталія-Вікторія Хамула

Ольгу Корсун до змагань готував тренер Юрій Щербак. Наталію-Вікторію Хамулу — кременчуцькі тренерки Вікторія Козлова та Оксана Хом’як.

Нагадаємо, що влітку 2019-му році полтавка Ольга Корсун перемогла на Всесвітній Універсіаді у потрійному стрибку. Однак в грудні 2019-го Ольгу дискваліфікували до липня 2021 за провалений допінг-тест. Генеральний секретар ФЛАУ Михайло Медведь заявив, що в організмі Ольги було виявлено сліди сечогінних препаратів, які не вважаються серйозним допінгом, але допомагають регулювати вагу та стимулювати м’язи. Отож Ольгу дискваліфікували на два роки й позбавили всіх звань. Зараз вона фактично змушена починати кар’єру спочатку.

Види спорту:

Футбольні турніри: