Ігор Жабченко: «“Гірник-Спорт” обов’язково стартуватиме у новому чемпіонаті, хоча й доведеться будувати нову команду»

Ігор Жабченко / Фото з офіційного сайту «Гірника-Спорт»

Головний тренер “Гірника-Спорт” розповів про підготовку своїх підопічних

Головний наставник першолігового “Гірника-Спорт” з Горішніх Плавнів Ігор Жабченко в інтерв’ю програмі “Футбол News” розповів про підготовку команди до можливого майбутнього сезону в Першій лізі.

Про підготовку команди

“Ми обов’язково стартуватимемо у чемпіонаті України серед команд Першої ліги, але знову доведеться будувати нову команду, тому що досвідчені та провідні футболісти нашої команди порозходилися. Той же Андрій Понєдєльнік поїхав до Кривого Рогу. На сьогодні в нас така ситуація, що доведеться працювати з молоддю, виховувати її та допомагати молодим гравцям підвищувати свою майстерність”

Про майбутній формат чемпіонату

“Остаточного рішення про формат чемпіонату нам не надіслали й поки що ми нічого не знаємо. Старт підготовки в нас залежить від початку чемпіонату. Якщо він почнеться 1 вересня, то десь 20 липня ми зберемося, я вважаю нам вистачить часу для підготовки. ”

Інша справа, як це все буде проходити, якщо під час матчу буде лунати сирена про повітряну тривогу. Якщо годину, або дві, будемо ховатися у бомбосховищі, то не знаю, як потім гравці будуть продовжувати матч, або вже не будуть його продовжувати… Багато запитань…”.

Про поточну ситуацію в країні

“В Україні всюди лунають сирени, і ми не знаємо, куди прилетять ракети. Ці безшабашні орки вони стріляють скрізь і їм неважливо куди стріляти – по стадіонах, по будівлях. Таке відчуття, що вони особливо не розбираються куди випускають ці смертоносні ракети. Розмовляєш з молодими хлопцями, з їхніми батьками, щоб приїхали сюди… Але батьки бояться і не відпускають своїх дітей до нас.

Все буде добре, орків розіб’ємо. Я сподіваюсь тільки на це. І можливо в нас буде такий стрибок і в це хочеться вірити в те, що появиться дуже багато молодих перспективних хлопців, таких як Забарний… Буде все добре і саме головне зараз перемогти у цій війні. Щоб хлопці скоріше повернулися додому і всі були живі та здорові. Оце найголовніше”.

Види спорту:

Футбольні турніри: