Колишній тренер «Ворскли», який працює в «АІКу»: «Про „Ворсклу“ зараз немає інформації, тому шанси 50 на 50»

Вадим Євтушенко / Фото з офіційного сайту «Ворскли»

Вадим Євтушенко прокоментував майбутні протистояння «Ворскли» та «АІКа» у Лізі Конференцій

Вже 21 липня полтавська «Ворскла» стартує другому кваліфікаційному раунді Ліги Конференцій, де її суперником буде шведський «АІК». Зараз в системі шведського клубу працює Вадим Євтушенко, який у 1989 — 1993 рр грав за «АІК», а у 2012-му невдало тренував «Ворсклу». Він оцінив шанси команд в коментарі всеукраїнському ресурсу Footboom.

Про свої вподобання у протистоянні «Ворскли» та «АІКа»

«Безумовно, в міжнародних матчах мої симпатії завжди будуть на боці українських команд. Але зрозумійте мене правильно, зараз я працюю в „АІКу“ й не зможу бути неупередженим спостерігачем».

Про реакцію шведської спільноти

«Шведські спеціалісти й преса оцінили жереб як невдалий, адже історія зустрічей команд Швеції з командами зі східної Європи для скандинавів не надто вдала. До того ж про «Ворсклу» зараз мало інформації: клуб не проводить матчів, але при цьому змінився тренер».

Про «АІК» та «Ворсклу»

« "АІК" сповідує сучасний, силовий, але водночас технічний футбол. Велика увага приділяється фізичній підготовці гравців. В команді є футболісти з великим досвідом, які пограли у збірній Швеції, так і молоді таланти. Тобто є сплав досвіду та молодості. Якщо говорити про персоналії — відзначу Мікаеля Лустіга, Себастьяна Ларссона, Александера Мілошевича...».

«Мені важко судити про рівень підготовки „Ворскли“, адже чемпіонат України було призупинено. До того ж абсолютно незрозуміло, хто з легіонерів повернеться до Полтави, й наскільки продуктивними будуть тренувальні збори. Враховуючи всі труднощі, на мій погляд, шанси на успіх обох команд — 50 на 50».

Нагадаємо, що «АІК» зараз перебуває на другій сходинці в турнірній таблиці чемпіонату Швеції. Обидва матчі між «Ворсклою» та «АІКом» відбудуться у Стокгольмі 21 і 28 червня.

Види спорту:

Футбольні турніри: