Президент ВК “Решетилівка”: "Новий чемпіонат має стартувати в жовтні у Чернівцях"

Олександр Біленький / Фото з Facebook

Олександр Біленький розповів про нововведення

Днями відбулося засідання виконкому Федерації волейболу України, на якому було прийнято ряд важливих для українського волейболу рішень. Зокрема було створено Професійну волейбольну лігу України, під егідою якої гратиме елітний дивізіон. У чоловічій Суперлізі Полтавщину представляє ВК “Решетилівка” і цей луб точно виступатиме під егідою нової організації, тож ми зв’язалися з президентом клубу Олександром Біленьким і розпитали про ПВЛУ, поточний стан справ у ВК “Решетилівка” та багато іншого.

Про те чим ПФЛУ відрізнятиметься від “старої” Суперліги

“У ПФЛУ будуть більш жорсткі вимоги до клубів-учасниць — значно вищі ніж були у Суперлізі. На даному етапі коли у країні війна, вимог буде мінімум, адже не всі зараз можуть примати матчі на своїх аренах. Після закінчення війни будуть серйозні вимоги до залів: покриття, освітлення, відеоповтори й т.п. Також у клубів ПВЛУ мають бути фарм-клуби, які виступатимуть у нижчих дивізіонах.

Також варто зазначити, що у нової ліги є кілька титульних спонсорів, які братимуть на себе частину витрат на проведення чемпіонату”.

Про гравців “Решетилівки”

“Зараз волейболісти тренуються індивідуально. Частина гравців — навіть не місцевих — зараз проживає у Решетилівці. Інші ж — хто мав змогу поїхали додому до своїх родин. Поки що всі працюють індивідуально. Збори ми плануємо оголосити в кінці липня, а поки — гравці працюватимуть в такому режимі”

“Всі легіонери, які у нас грали — покинули клуб одразу після початку війни. Зараз “Решетилівка” розраховує виключно на українських волейболістів. Легіонерів у нас поки що не буде”.

Про новий сезон

“Новий ЧУ з волейболу має стартувати у жовтні. Всі матчі мають пройти у Чернівцях. Саме тому зараз і вимоги ПВЛУ до домашніх арен неактуальні, бо ж майданчик на всіх один. У жовтні чемпіонат має початися, а далі будемо слідкувати як розвиватиметься ситуація в країні”.

Нагадаємо, що за підсумками перерваного сезону 2021/2022 у чоловічій волейбольній Суперлізі, “Решетилівка” фінішувала на шостому місці.

Види спорту:

Футбольні турніри: