Хокеїст Гліб Варава: “Важко говорити про Кременчук”, адже в “Амсторі” в мене загинули друзі”

Гліб Варава

Гравець ХК “Кременчук” та збірної України прокоментував збори національної команди

Хокейна збірна України наразі перебуває на навчально-тренувальних зборах у Києві на ВДНГ. Оскільки через повномасштабну війну з росією, чемпіонат України зараз не проводиться, для багатьох гравців це наразі єдине місце, де вони можуть підтримувати форму. У розташуванні збірної тренуються і хокеїсти ХК “Кременчук”, зокрема Гліб Варава. Він поспілкувався з пресслужбою ФХУ, де розповів про свої враження від зборів.

Про атмосферу в колективі збірної

“Атмосфера в команді доброзичлива. Власне, у лютому в Палаці спорту, коли тренери викликали мене до лав національної збірної вперше, було так само. Зараз відчувається, яким великим у всіх нас є бажання тренуватися й грати. Взагалі, у кожному колективі – своя неповторна атмосфера. І всюди добре по-своєму”.

Про бійку з Андрієм Денискіним

“Це ж хокей. В нас емоційна гра. Найважливіше, що все, що було на льоду, залишилося на льоду. І не перейшло в роздягальню. У нас з Андрієм так і було. То був раптовий вибух емоцій. Ну, побилися трохи, нічого особливого”.

Про те чи залишиться в ХК “Кременчук”

“Поки таких розмов не було. Хоча ми спілкуємося з головним тренером «Кременчука» Олександром Савицьким. Але на тему продовження кар’єри не говорили. Буде видно”.

Про обстріл Кременчука та “Амстор”

“Вибачте, але то важка для мене тема. Під час тої трагедії в мене загинули друзі. Мені важко про це говорити…”

Види спорту:

Футбольні турніри: