Денис Олійник: “Якщо Віктор Скрипник взявся за “Ворсклу”, це говорить про те, що команда боротиметься за максимальний результат

Денис Олійник / Фото з офіційного сайту «Ворскли»

Новобранець “Ворскли” розповів про перехід до полтавської команди

Полтавська “Ворскла” одна з небагатьох команд в УПЛ активно підсилюється на трансферному ринку. Перед стартом сезону, в якому команді доведеться грати у Лізі Конференцій, клуб змінив тренера, замінивши Юрія Максимова на Віктора Скрипника. А серед футболістів, у команди є вже три новачки, два з яких — легіонери. А третій — досвідчений український футболіст Денис Олійник, відомий виступами за київське “Динамо”, харківський “Металіст”, “Дніпро” та збірні України різного віку. Денис дав коротке інтерв’ю Віктору Вацку, де розповів про свій перехід до “Ворскли”.

Про повернення до України з Фінляндії

“Повернутися в Україну завжди було моєю мрією. Коли така можливість з’явилася, я не міг нею не скористатися. Я радий, що Бог подарував мені цей шанс, навіть враховуючи тяжку ситуацію, в якій зіріз опинилася Україна”.

Про свій перехід до “Ворскли”

“Мене не хотіли відпускати. Для “Ворскли” було важливо, щоб я перейшов до її складу до матчів Ліги Конференцій. На щастя президент мого попереднього клубу (фінський ФК “СІК”) пішов мені назустріч, зрозумів мою ситуацію і у цьому трансфері велика його заслуга. Я вдячний йому за це”.

“Звісно, це було складно. Моя мама, яка зараз у Фінляндії, дуже переживала”

“Коли я приймав це рішення, сумнівів практично не було. Отримавши таку пропозицію в Україні, я розумів, що більше подібних не буде. Мені 35 років, і я мусив скористатися цим шансом”.

Про “Ворсклу” та Віктора Скрипника

“За той час що я з командою, в мене тільки позитивні враження від Віктора Скрипника. Це тренер європейського рівня, і з європейським менталітетом. Я у Фінляндії з задоволенням слідкував за його «Зорею». Мені подобається такий футбол. І зараз я все краще розумію його бачення гри, і те, що він хоче від команди та від мене особисто”.

“Останні чотири дні у Фінляндії ми грали ромбом і я грав “десяткою” під нападником, так само як любить Віктор Скрипник і як ми грали вчора (мається на увазі товариський матч з “Радомяком”). Я відчуваю себе на цій позиції все комфортніше”.

“ Той факт, що Віктор Анатолійович прийшов до “Ворскли” означає про те, що в команди будуть максимальні завдання. Команда будується і потрібен час, але тут у мене великі амбіції, і я впевнений, що “Ворскла” боротиметься за високі місця”.

Види спорту:

Футбольні турніри: