Ігор Пердута: «Ми приїхали до Швеції не туристами»

Ігор Пердута / Фото з офіційного сайту «Ворскли»

Передматчева пресконференція з одним з лідерів «Ворскли»

Сьогодні у Стокгольмі полтавська «Ворскла», в рамках другого кваліфікаційного раунду Ліги Конференцій, зіграє перший матч проти шведського «АІКа». 20 липня головний тренер команди Віктор Скрипник та один з її лідерів Ігор Пердута дали передматчеву пресконференцію. Перед шведськими журналістами. Наводимо цитати з неї за даними пресслужби клубу.

— Ігоре, наскільки для вас важко було так довго перебувати за межами країни, тренуючись та проводячи товариські матчі?

— Ми вдячні вам за теплий прийом. Важко, звісно, ми переживаємо за кожен наступний день нашої рідної країни. Тримаємо кулаки за наших воїнів, які боронять нашу незалежність. Ми знаємо, що переможемо обов’язково і все буде Україна!

— Чи можете описати загальну ситуацію під час війни у Полтаві?

— Тут не варто виокремлювати якісь міста. Ситуація важка по всій країні. Більш чи менш безпечно в тому чи іншому регіоні — це дуже відносно. Ситуація мінлива, але ми бачимо, як нелюди запускають ракети по різних містах України.

— Ігоре, якої думки про АІК та шведську лігу загалом?

— Ми ретельно готувалися до цього протистояння під час нашого польського етапу зборів. АІК — однозначно сильний опонент. Як захисник, відзначив би лінію атаки, там є кому боротися і забивати.

— Яка вона, «Ворскла» після приходу нового тренера?

— Ми певний час уже провели в спільній роботі з новим тренерським штабом. Цілком зрозуміли їх вимоги до нас. За складом, так, команда значно змінилася у порівнянні з довоєнним часом. Утім, на що ми здатні зараз, побачимо на полі.

— Що для вас буде значити перемога в двоматчевому протистоянні з АІКом?

— Ми приїхали сюди не як туристи, тому будемо вимогливими до себе на всі сто відсотків. Певен, футболісти команди АІК мають такі ж плани, тож, просто дочекаємось гри, коли все вирішиться на полі.

Матч «Ворскла» — «АІК» відбудеться сьогодні. Пряму трансляцію можна буде побачити на Youtube-каналах «Ворскли», «Еспресо ТВ» та "Футбольного формату".Матч розпочнеться о 20:00.

Види спорту:

Футбольні турніри: