Віктор Скрипник: «АІК вміло використовує стандарти»

Віктор Скрипник

Передматчева пресконференція головного тренера «Ворскли» перед дебютним поєдинком

Сьогодні полтавська «Ворскла» зіграє свій дебютний поєдинок в сезоні 2022/2023 і одразу єврокубковий. Полтавці у Стокгольмі зіграють проти шведського «АІКа». Цей матч стане дебютним для Віктора Скрипника на чолі полтавської команди. Приводимо зміст цієї пресконференції зі шведськими журналістами за матеріалами пресслужби клубу.

— Пане Вікторе, які ваші враження від короткого періоду роботи з командою?

— Та що сказати, менше місяця ми разом із хлопцями. Я задоволений тим, що в них палають очі під час роботи. Якби цього не було, то будь-який тренер у світі тут не допоміг би. Я відчуваю хлопців, і вони охоче сприймають те, що ми з асистентами намагаємось їм донести. До речі, це буде наша перша за сім місяців офіційна гра. Самі розумієте — подія надважлива та відповідальна.

— З тактичної точки зору як би ви могли описати гру «Ворскли»?

— За час своєї тренерської кар’єри я ще жодного тренера не чув, який би розповідав про тактику своєї команди, тим більше, перед грою. Точно можу сказати, що це буде матч 11 на 11 і розпочнеться він за рахунку 0:0.

— Враховуючи обставини, якою була підготовка команди до завтрашньої гри?

— Ми в перший день липня виїхали до Польщі. Три тижні ми знайомилися в спільній роботі з командою. Провели три товариських зустрічі, особливо не вибираючи суперників. Тренер не може цілком бути задоволеним своїми підопічними. Я знаю, що ці два матчі з АІКом зроблять нас сильнішими.

— Що знаєте про АІК загалом?

— Тактика 4-4-2 та 4-3-3 — це те, що було в останніх кількох іграх. Є швидкі флангові виконавці, потужні нападники. АІК вміло використовує «стандарти». Наприклад, той же аут закидають прямо до штрафного майданчика. Ми звертаємо увагу на багато нюансів. Буде цікаво себе проявити на тлі такого організованого колективу.

— Футбольній Європі ви відомі по роботі у німецькому «Вердері». Як вам працюється зараз, коли в таких обставинах, можливо, немає особливих умов?

— Я дуже задоволений і гордий з того, що зараз маю нагоду працювати на благо рідної країни і під жовто-блакитним прапором. Ось що на першому місці для мене зараз!

Матч «Ворскла» — «АІК» відбудеться сьогодні. Пряму трансляцію можна буде побачити на Youtube-каналах «Ворскли», «Еспресо ТВ» та «Футбольного формату». Гра розпочнеться о 20:00. Передматчева студія — о 19:00.

Види спорту:

Футбольні турніри: