Віктор Скрипник: “Ми раді що виграли, але через тиждень все знову почнеться з рахунку 0:0”

Віктор Скрипник / Фото з офіційного сайту «Ворскли»

Коментар головного тренера “Ворскли” після перемоги на шведським “АІКом”

21 липня полтавська «Ворскла», в рамках другого кваліфікаційного раунду Ліги Конференцій, перемогла шведський “АІК”. Після матчу головний тренер команди Віктор Скрипник відповів на запитання шведських журналістів. Приводимо цитати з цієї пресконференції за матеріалами пресслужби клубу.

- Звісно ж, ми дуже задоволені підсумком сьогоднішньої гри. Та ми знаємо, що за тиждень гра розпочнеться знову з рахунку 0:0. І проста перемога нашого суперника лише в один м’яч – це знову нічия. Ми знали, що нам доведеться в якихось епізодах терпіти, бо АІК кваліфікована команда, добре організована в кожній ігровій ланці. Утім, це не означало, що ми готувалися грати від оборони постійно. Значну роль відіграє ще й штучне поле. До такого потрібно звикати, але і з цим ми впорались. Певен, через тиждень на нас чекає ще більш напружений поєдинок. І ми будемо готуватися до цього.

- До гри всі говорили, що АІК – фаворит цього протистояння. Зараз щось змінилося?

- Так, ми перемогли. Утім, це ж не означає, що ми пройшли далі. Якщо будемо в також ключі діяти в матчі-відповіді, то є всі шанси для загального успіху. Все буде вирішуватися за тиждень.

- Вікторе, що вас найбільше здивувало в діях підопічних?

- Я знайомий із хлопцями лише три тижні, тому деякі епізоди гри та дії окремих виконавців стали для мене справжнім одкровенням. Радів та дивувався одночасно! Щойно я зазирнув до роздягальні, поглянув на них, і зрозумів, як же вони сьогодні хотіли битися на полі – один за одного та за всю нашу країну!

Матч-відповідь відбудеться в середу 27 липня.

Види спорту:

Футбольні турніри: