Всесвітні Ігри, війна, добровольче формування: Олег Приймачов відповів на запитання журналістів

Переможець Всесвітніх Ігор 2022 з таїландського боксу поспілкувався з журналістами

Сьогодні у борцівському залі ПДАУ відбулася урочиста зустріч переможця Всесвітніх Ігор 2022 з таїландського боксу Олега Приймачова та начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна. Після традиційних вступних слів, вручення Олегу подяки від ОВА та традиційних парадних фото, спортсмен відповів на запитання полтавських журналістів.

Про Всесвітні Ігри 2022

«Через війну до останнього була невизначеність — було незрозуміло, чи братиме взагалі українська команда участь у Всесвітніх Іграх. Тому коли почалася війна, я відчуваючи необхідність, пішов до добровольчого формування в Терешках, підписав з ними контракт і там займався військовим вишколом. Довелося поєднувати зі спортивними тренуваннями, але мені не звикати — я з 21 року поєднував спорт і роботу. Звісно, не обійшлося без наслідків — коли я все ж зосередився на підготовці до Ігор і поїхав на збори в Таїланд, я був в гіршій формі ніж треба. Тому можна сказати, що ці збори вийшли для мене найважчими в кар’єрі».

«Всі іноземні спортсмени — особливо американці — підтримували мене і переживали за ситуацію в Україні. Мій суперник по фіналу також підтримав мене і побажав перемоги Україні. Я з усіма на зв’язку і за необхідності буду звертатися по допомогу»

Про добровольче формування

«Ми з моїми побратимами створили добровольче формування „Легіон“ (ніяк не пов’язано з клубом „Легіон“, де я тренувався). Поки я був відсутній, побратими займалися організаційними питаннями. Зараз же формування функціонує і його учасники вже проходять вишкіл. Це те чим я зараз буду займатися. Про спортивні змагання наразі не думаю — міжнародних стартів цього року вже не буде, а в Україні змагання не проводять через війну».

«Щодо добровольчого формування, до нього можуть доєднатися всі бажаючі, кому дозволятиме здоров’я. Формування керуватиму я, а більш детальна інформація скоро з’явиться в соціальних мережах».

Про майбутнє

«Я не бачу свого життя без спорту, тому точно не покину його. В мене достатньо досвіду, щоб було що передати молодому поколінню. Я обов’язково це робитиму, хоч і не обов’язково в якості тренера. Все може бути. Але основне чим я займатимусь — добровольче формування».

Після офіційної частини Олег Приймачов провів майстер-клас з таїландського боксу. До речі, рукавички, в яких Олег пройшов увесь турнір Всесвітніх Ігор і здобув «золото», він обіцяв передати для майбутнього музею полтавських перемог, який буде розташований у Палаці єдиноборств, що наразі будується біля басейну «Дельфін».

Види спорту:

Футбольні турніри: