Сьогодні веслувальники з Полтавщини стартують на ЧС в Канаді: трансляція та розклад

Наші спортсмени починають шлях за світовими нагородами

Сьогодні у канадському Галіфаксі стартує Чемпіонат Світу з веслування на байдарках і каное. У складі збірної України на світову першість поїхали представники Полтавщини й деякі з них вже сьогодні починають свій шлях на турнірі.

Каное-одиночка чоловіки 200 м — Олег Боровик

Якщо наш спортсмен фінішує у першій трійці — кваліфікується одразу до фіналу. Якщо фінішує з четвертого по сьоме місце — продовжить змагання у півфіналі. Заплив Олега має стартувати о 16:05.

Байдарка-четвірка чоловіки — 500 м — Олег Кухарик та Ігор Трунов

На цій дистанції в українському екіпажі гребтимуть одразу двоє представників Полтавщини — Олег Кухарик та Ігор Трунов. Компанію їм складуть Дмитро Даниленко та Іван Семикін. Переможці кваліфікаційних запливів потраплять одразу до фіналу. Ті хто фінішує з другого по сьоме місце — до півфіналу. Гонка має стартувати о 17:42.

Каное-двійка жінки 500 м — Людмила Лузан

Сьогодні ж розпочне свій шлях на турнірі й веслувальниця Людмила Лузан. Вонга разом з Анастасією Четверіковою змагатиметься у каное-двійці на дистанції 500 м. Перші три місця кваліфікаційних запливів потрапляють до фіналу, 4-7 — до півфіналу. Старт о 18:06.

Байдарка-двійка жінки 200 м — Людмила Кукліновська

В жіночій байдарці-двійці на 200 м сьогодні розпочинає боротьбу Людмила Кукліновська, яка гребтиме в парі з Анастасією Горловою. Правила такі ж як і у попередніх заїздів — перші три місця до фіналу, 4-7 до півфіналу. Заплив стартує о 20:35.

Каное-одиночка чоловіки 200 м — Павло Алтухов

Закриватиме «полтавську» частину сьогоднішньої програми Павло Алтухов, який розпочинає боротьбу на дистанції 500 м в каное-одиночці. Якщо Павло виграє свій заплив — змагатиметься одразу у фіналі. Якщо ні — доведеться боротися на півфінальній стадії. Початок гонки Павло о 22:00.

Дивитися трансляцію змагань можна тут.

Види спорту:

Футбольні турніри: