ЧС з веслування: четверо полтавських веслувальників потрапили у фінал

Людмила Лузан та Анастасія Четверікова / Фото з сайту ФКУ

Наші спортсмени вдало стартували у кваліфікації

Третього серпня в канадському Галіфаксі розпочався Чемпіонат Світу з веслування на байдарках і каное. На п’яти дистанціях стартували представники Полтавщини і у чотирьох випадках наші спортсмени кваліфікувалися одразу до фіналу. Чоловіча каное-четвірка, де також є наші спортсмени — потрапила до півфіналу. Про це повідомляє пресслужба ФКУ.

Олег Боровик — каное-одиночка 200 м - фінал

Олег фінішував у своєму попередньому заїзді другим з часом 41,28 і кваліфікувався одразу до фіналу.

Олег Кухарик та Ігор Трунов - байдарка-четвірка. 500 м — півфінал

Олег Кухарик та Ігор Трунов в компанії Дмитра Даниленка та Івана Семикіна стали другими у своєму заїзді у байдарці-четвірці на 500 м. Проте для фіналу цього недостатньо, тож тепер хлопці змагатимуться у півфіналі. Український екіпаж показав час 1:22,43

Людмила Лузан — каное-двійка 500 м — фінал

Людмила Лузан разом з Анастасією Четверіковою фінішували другими у кваліфікаційному заїзді у каное-двійці на 500 м і кваліфікувалися до фіналу. Дівчата показали час 2:00,82.

Людмила Кукліновська — байдарка-двійка 200 м — фінал

Ще одна представниця Полтавщини Людмила Кукліновська у парі з львів’янкою Анастасією Горловою пробилася до фіналу у байдарці-двійці на дистанції 200 м. У кваліфікації дівчата фінішували третіми з часом 40,51 с.

Павло Алтухов — каное-одиночка 500 м — фінал А

Чудове завершення змагального дня для полтавських вболівальників видав Павло Алтухов. Він впевнено виграв свій кваліфікаційний заїзд у каное-одиночці на дистанції 500 м. Павло показав час 1:55.46 і кваліфікувався до фіналу А.

Сьогодні за участю полтавських спортсменів відбудуться такі кваліфікаційні заїзди: