«Ворскла» підписала захисника з московського «Торпедо»: ультрас публічно засудили цей трансфер

Андрій Кравчук / Фото з сайту «Торпедо»

Перехід Андрія Кравчука став скандальним

Шостого серпня полтавська «Ворскла» оголосила про підписання двох молодих гравців — 20-річного бразильця Габріеля Да Роса Назаріо та 20-річного захисника Андрія Кравчука. Останній, здавалося б, чудово влився в команду і вже встиг прокоментувати клубній пресслужбі свій перехід, у якому наголосив, що дуже радий опинитися у Полтаві й досягати тут найвищих результатів. Але, як виявилося не все так просто.

«Андрій Кравчук відомий вболівальникам за виступами за донецький „Олімпік“ »  - йдеться у повідомленні про трансфер футболіста. І це частково правда, але лише частково. Українським вболівальникам він дійсно якщо й відомий, то виступами за „Олімпік“. Але у повідомлення скромно замовчали той факт, що Андрій Кравчук до самого початку повномасштабної війни з росією був гравцем московського „торпедо“ і грав у ФНЛ — другому за статусом російському дивізіоні.

Від  «Ми з уболівальниками — єдине ціле» до розірвання контракту "за сімейними обставинами"

Андрій Кравчук став гравцем „Торпедо“ відносно недавно — взимку 2021. Футболіст провів у московській команді рік і за цей час встиг зіграти у 35 матчах.

«Мене дуже вразили вболівальники. Зі мною раніше в кар’єрі нічого подібного не відбувалося. Це (підтримка фанів, прим. авт.) дало додатковий заряд, я відчуваю, що ми з уболівальниками — єдине ціле. Вболівальники — наш дванадцятий гравець і я відчуваю це у кожному матчі». - розповідав Андрій після нічиєї »Торпедо» та «Балтики» у вересня 2021-го.

Третього березня 2022-го — через тиждень після початку війни — Андрій Кравчук покинув „Торпедо“. Клуб повідомив, що українець залишив команду „за сімейними обставинами“.

Полтавські ультрас публічно засудили всіх причетних до трансферу

Фани «Ворскли» відреагували на подібний перехід очікувано різко, адже чимало з них воювали з окупантами ще з 2014-го. Є серед ультрас і ті хто вже не прийде на стадіон, бо віддав життя за Україну. Представники фанатського руху „White-Green Life“ оприлюднили у своїх соціальних мережах таке повідомлення:

«На днях Ворскла оголосила про перехід до клубу Андрія Кравчука. Гравця, який ще донедавна грав у торпедо з московії.

У той час, коли війна триває дев’ятий рік і десятки людей з нашої трибуни у різних підрозділах ЗСУ боронять Україну від зазіхань московитів, а інші активно допомагають у тилу та забезпеченням наших хлопців, клуб дозволяє собі підписання гравців з, м’яко кажучи, сумнівною репутацією.

Ми засуджуємо дії кожного працівника клубу, який допустив появу цієї людини в команді. Ми не терпітимемо жодного гравця, для якого криваві рублі дорожчі за гордість та честь бути українцем.

Тим, хто сприяв або з чиєї мовчазної згоди цей гравець з’явився у Ворсклі - ганьба. Андрію, забирайся геть, тобі тут не раді!».

Жодних заяв чи пояснень клубу з цього приводу поки не прозвучало.

Види спорту:

Футбольні турніри: