«Зоря» - «Ворскла»: експерти впевнені, що полтавці не програють

Наші футбольні прогнозисти поділилися думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні в Ужгороді на стадіоні «Авангард» полтавська «Ворскла» розпочне новий сезон матчем проти луганської «Зорі». Гра розпочнеться о 15:00. Пряму трансляцію покаже Setanta Sports та канал «2+2».

Не зважаючи на те, що стан команд УПЛ на поточний момент — суцільна загадка, ті колективи які грали у Єврокубках вже встигли залишити по собі певні враження. Це стосується і «Зорі» і «Ворскли». Обидві команди вилетіли від перших же суперників, але варто відзначити, що ворскляни у протистоянні з «АІКом» залишили куди більше приводів для позитиву ніж «Зоря» з «Університатею». У полтавців і суперник був вищим за класом (серед гравців «АІКа» є футболісти збірної Швеції та гравці з досвідом виступів у європейських топчемпіонатах) — і виліт «Ворскли» з фантомним голом в екстратаймі був не таким безнадійним, як другий матч «Зорі» та «Університаті».

Якщо говорити про кадровий потенціал, то тут «Ворскла» абсолютно нічим не поступається луганчанам. А тренує полтавську команду Віктор Скрипник — вчорашній тренер «Зорі», який добре знає сильні та слабкі сторони її футболістів.

Букмекери віддають невелику перевагу «Ворсклі»

П1 — 2,90        Х — 3,30    П2 — 2,45

Наші експерти також впевнені в успіху «зелено-білих».

Сергій Лукаш: «Команди поділять очки. Я вважаю, що „Ворскла“ і „Зоря“ підійдуть до старту як ніколи рівними.  В них і завдання схожі — побудувати атакувальний футбол і боротися за Єврокубки — і проблеми також. Тому я очікую рівної гри і як наслідок — нічиєї. Мій прогноз — 1:1. Гол у складі „Ворскли“ заб’є Руслан Степанюк.

Сергій Ходирєв: «Якщо підсумувати враження від єврокубкових матчів, то „Ворскла“ сьогодні все ж виглядає сильнішою за „Зорю“. Звісно, це перший матч чемпіонату, і всі ще будуть входити в сезон, але я думаю, що сьогодні полтавці виграють. Мій прогноз — 0:1. Гол заб’є Руслан Степанюк».

Юрій Мармач: «Ворскла» переможе з рахунком 0:1. Як зазвичай, вірю в Руслана Степанюка».

Сергій Чуйченко: «Полтавська „Ворскла“ сьогодні переможе. Команда Віктора Скрипника за всіма показниками виглядає фаворитом — і за кадрами, і за грою (принаймні те що ми могли бачити), і за амбіціями. Мій прогноз — 1:2 на користь ворсклян».

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: