«Ворскла» — «Верес»: експерти не вірять у поразку

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні в Ужгороді на «Минай-Арені» полтавська «Ворскла», в рамках другого туру УПЛ, зіграє проти рівненського «Вереса». Матч розпочнеться о 13:00 і покаже його канал «Setanta Sports».

Сьогоднішні суперники у першому турі обманули очікування аудиторії. Проте, якщо «Верес» приємно здивував результатом, перегравши на виїзді «Чорноморець», то «Ворскла» відверто розчарувала. Полтавці провалили гру і зазнали заслуженої поразки від «Зорі». Втім, якщо минулого разу підопічним Віктора Скрипника протистояв рівний суперник, учасник єврокубків, то «Верес» на даному етапі — середняк без особливих претензій. Тож втрачати очки з ним буде недопустимо. Також варто очкувати ротації складу, принаймні в лінії захисту. Пара центральних захисників — Чеснаков — Челядін (номінальний опорник) — проти «Зорі» не спрацювала.

Букмекери у цьому матчі на боці «Ворскли»:

П1 — 1,72     Х — 3,75      П2 — 4,70

Наші експерти теж вважають, що принаймні «Вересу» ворскляни не програють.

Сергій Лукаш: «Таких помилок які ворскляни допускали у першому матчі не допускають навіть у дитячому футболі. У „Вереса“ міцний колектив зі злагодженими діями, тому „Ворсклі“ буде дуже важко з такою беззубою грою. Боюся, що в цьому матчі ніхто не заб’є. Мій прогноз — 0:0».

Сергій Ходирєв: «На команди чекає нічия. „Верес“ у минулому турі ледве переміг „Чорноморець“, а „Ворскла“ взагалі провалила матч. Але якщо результативності у команд навряд чи додасться, то от з помилками в захисті полтавці мають розібратися. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Руслан Степанюк».

Юрій Мармач: «Ворскла» сьогодні виграє, при чому доволі впевнено. Мій прогноз — 2:0.

Сергій Чуйченко: «Матч не буде результативним, але я думаю, що підопічні Віктора Скрипника точно зроблять висновки після провалу із „Зорею“. Команда точно отримає прочухана і це буде видно у грі проти „Вереса“. Мій прогноз — 1:0. Гол заб’є Руслан Степанюк».

Зробити свій прогноз на матч ви можете у нашому телеграм-каналі.

Види спорту:

Футбольні турніри: