«Ворскла» на останніх секундах програє «Вересу»

Полтавці володіли перевагою, але не втримали її

Сьогодні в Ужгороді на стадіоні «Авангард» полтавська «Ворскла» приймала «Верес». Після того як у першому турі команда Віктора Скрипника провалилася — цього разу вже було неясно чого від неї чекати. З одного боку — команда мала б отримати прочухана і реабілітуватися перед вболівальниками, з іншого — якщо ті кого обрали у стартовий склад на «Зорю» були найсильнішими на той момент, то в якому ж стані інші футболісти? Відповіді на ці запитання мав дати матч проти «Вереса» і вже першого погляду в протокол було достатньо щоб зрозуміти — тренерський штаб зробив висновки. Віктор Скрипник змінив майже всю лінію захисту. Але це не допомогло.

«Ворскла» - «Верес» - 1:2

«Ворскла»: Різник, Феліпе (Козиренко, 49), Яворський (Челядін, 68), Зайков, Мельничук, Скляр, Тотре, Толі, Олійник (Марлісон, 87), Степанюк, Сефері (Кравчук, 87).

Головний тренер: Віктор Скрипник.

«Верес»: Когут, Гагун, Мірошник, Вовченко, Є. Пасіч, Кучеров (Курко, 89), Кльоц, Дахновський (В. Шарай, 76) Лебеденко (С. Шарай, 70), Г. Пасіч, Гайдучик (Сергійчук, 46, Шестаков, 89).

Головний тренер: Юрій Вірт.

Голи: Скляр (21) — Кучеров (81), Шестаков (90+6)

Віктор Скрипник не міняв тактичну формацію, але при цьому змінив чотирьох футболістів. У воротах зігграв Дмитро Різник. Праворуч в захисті зіграв Феліпе, і це єдиний гравець з лінії захисту, який вийшов у старті вдруге поспіль. У центрі захисту вийшли Сергій Яворський та Джоко Зайков. Ліворуч в захисті замість Андрія Бацули вийшов Максим Мельничук. У центрі поля зіграла Ардіт Толі в опорній зоні, Олександр Скляр та Еннур Тотре вище на позиціях інсайдів та Денис Олійник під нападниками. Пару форвардів склали Руслан Степанюк та Таулант Сефері.

Цього разу полтавці швидко забрали м’яч під свій контроль і почали створювати моменти. Вже на шостій хвилині після кутового головою міг забивати Феліпе, але не влучив у ворота. Забігаючи наперед, зазначимо, що у бразильця у першому таймі було три подібних удари, і у всіх трьох випадках йому забракло влучності.

На десятій хвилині супермомент мав Руслан Степанюк. Дмитро Різник довгим пасом вивів нападника сам на сам з голкіпером, але Руслан пробив у Богдана Когута. На 21-й хвилині Сефері в центрі поля обігрався з Русланом Степанюком, увірвався до штрафного майданчика по лівому краю і прострелив на Скляра. Євген Пасіч не зумів перервати простріл і м’яч дійшов до шостого номера ворсклян і Олександр точно пробив — 1:0.

На 31-й хвилині «верес» міг відігратися. Геннадій Пасіч пробивав з класної позиції, але з ударом впорався Дмитро Різник. Могла вдруге забивати й «Ворскла» - але після удару головою від Сергія Яворського, м’яч забрав Богдан Когут.

У другому таймі темп зустрічі суттєво впав і моментів стало набагато менше. Втім, і в такому режимі ворскляни більше володіли м’ячем. Віктору Скрипнику довелося робити вимушену заміну — через м’язову травму з гри вибув Феліпе. Сподіваємося, що бразилець встигне відновитися до наступної гри. Заміни Юрія Вірта були плановими. Посилювати атаку вийшов колишній ворсклянин Михайло Сергійчук. «Верес» намагався тиснути на ворота Дмитра Різника, адже попри ігрову перевагу полтавців, перевага в рахунку була мінімальної тож її було легко нівелювати. І на жаль, їм це вдалося. На 81-й хвилині Геннадій Пасіч скористався прогалиною в захисті ворсклян, увійшов до штрафного майданчика і пробив по воротах. М’яч після кількох рикошетів відлетів до Валерія Кучерова і той розстріляв ворота Різника — 1:1.

На цьому біди ворсклян не закінчилися. На шостій компенсованій хвилині (!) Михайло Шестаков, скористався позиційною помилкою наших захисників, опинився на ударній позиції й переграв Дмитра Різника — 1:2. Не встигли полтавці розіграти м’яч у центрі поля як пролунав фінальний свисток.

Види спорту:

Футбольні турніри: