Матч СК «Полтава» - «Гірник-Спорт» не відбувся: «містяни» не змогли отримати дозвіл від начальника ОВА

Дебют підопічних Володимира Сисенка у Першій лізі відкладається

Сьогодні у Полтаві мав відбутися матч першого туру Першої ліги СК «Полтава» - «Гірник-Спорт». Проте гра не відбулася, попри те що «гірники» прибули до Полтави. Причина — відсутність на дозвільних документах підпису начальника ОВА Дмитра Луніна. Пояснити журналістам що трапилося взявся президент СК «Полтава» Сергій Іващенко.

- Згідно з регламентом, перед початком матчу команда-господар має отримати дозвіл на проведення гри на стадіоні. Не було жодних проблем з безпекою чи бомбосховищами, єдине питання яке потребувало вирішення — дозвіл. У регламенті ПФЛ прописано, що дозвіл на проведення матчів має давати особисто голова ОВА. Голова ПФЛ говорить про те, що у крайньому разі це може бути один із заступників голови ОВА. Вчора зранку я звернувся до голови ОВА Дмитра Луніна. Він мене перенаправив до начальниці Управління молоді та спорту Марини Трохименко. Вона дала нам дозвіл. Але для ПФЛ дозвіл від неї не є тим документом, який надає підстави для проведення матчу. Потрібен особистий дозвіл начальника ОВА. Я неодноразово звертався до Дмитра Луніна, але він проігнорував звернення. Я до останнього сподівався на комунікацію, і на те що пан Лунін надасть нам дозвіл, або доручить це комусь із заступників. Але на жаль цього не відбулося. Тому інспектор матчу та офіцер безпеки вирішили не проводити цю гру, через те, що для цього немає відповідних документів.

На запитання з чим Сергій Іващенко пов’язую ігнорування Луніним його звернень, президент СК «Полтава» відповів, що ні з чим, і не розуміє чому так сталося. Також він збирається звертатися по допомогу до УАФ та до голови ПФЛ з проханням про допомогу.

- Навіть у Запоріжжі, де було дванадцять прильотів дають дозвіл на домашні матчі «Металурга». Тож я зовсім не розумію, чому не дають дозвіл на проведення матчів у Полтаві. Також Сергій Іващенко публічно попросив вибачення перед суперниками та журналістами за те, що домашній матч його команди не відбувся.

Подальшу долю протистояння СК «Полтава» - «Гірник-Спорт» вирішуватиме КДК. У наступному турі СК «Полтава» має на виїзді зіграти з київською «Оболонню», а «Гірник-Спорт» прийматиме «Чернігів».

Види спорту:

Футбольні турніри: