Полтавець Ярослав Верблюд здобув два «золота» на юніорському Чемпіонаті Світу з веслування: всього у полтавців чотири медалі

Третій праворуч - Ярослав Верблюд

Наші веслувальники вибороли два «золотих» і два «бронзових» комплекти нагород

З 31 серпня по п’яте вересня у Сегеді проходив Чемпіонат Світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді. У складі збірної України в турнірі брали участь представники Полтавщини й наші спортсмени здобули чотири комплекти нагород, три з яких на рахунку полтавця Ярослава Верблюда.

Ярослав став двократним чемпіоном Світу. Перше «золото» він здобув на у каное-четвірці на дистанції 500 м. Тут він гріб в екіпажі з Олександром Руденком, Микитою Тессою та Віталієм Пристаєм. Наш екіпаж показав час 1:34,97.

Друге «золото» Ярослав виборов у міксованій каное-двійці на 500 м разом з Іриною Федорів. Тут наша пара показала час 1:52,72.

Також в активі Ярослава «бронза» у каное-двійці на 500 м. Він разом з Віталієм Пристаєм фінішували третіми з часом 1:46,35 с.   

Ще одну – «бронзову» - медаль для Полтавщини здобула Тетяна Смиловенко. Вона разом з Ксенією Романчук, Іриною Федорів та Крістіною Осипчук фінішували третіми у каное-четвірці на 500 м серед юніорок. Дівчата показали час 1:55,30.

Види спорту:

Футбольні турніри: