«Ворскла» грає в нульову нічию з «Олександрією»

Полтавці заробили перше очко в сезоні

Сьогодні на «Минай-Арені» під Ужгородом, полтавська «Ворскла» мала шанс нареті взяти перші очки у чемпіонаті. Після призначення на пост головного тренера ворсклян Віктора Скрипника та програшного, проте цікавого протистояння зі шведським «АІКом» у Єврокубках, від команди в чемпіонаті були великі очікування. Втім старт сезону вийшов більш ніж провальним — три поразки у трьох турах. При чому, у двох з них полтавці вели в рахунку і пропускали вирішальні голи на останніх хвилинах. Сьогодні черговий шанс поламати цю тенденцію. Щоправда, в олександрійців на цю гру були зовсім інші плани. А вони в цьому сезоні вже перемагали.

«Ворскла» - «Олександрія» 0:0

«Ворскла»: Різник, Феліпе, Яворський, Зайков, Пердута, Толі, Скляр, Кравець (Бацула, 86), Олійник, Сефері, Степанюк.

Головний тренер: Віктор Скрипник.

«Олександрія»: Білик, Мірошніченко, Бабогло, Бондаренко, Цуріков, Демченко, Дришлюк (Копина, 85), Рибалка, Калітвінцев, Кобзар (Волошин, 70), Кожушко (Авагімян, 66).

Головний тренер: Юрій Гура.

Віктор Скрипник вдався не лише до кадрових, а й до тактичних змін. Наставник ворсклян обрав схему 4-3-3, при цьому, помінявши фланг Ігорю Пердуті, чим здивував вболівальників. Отож місце у воротах традиційно зайняв Дмитро Різник. Праворуч в захисті вийшов Феліпе. У центрі захисту зіграла пара Джоко Зайков — Сергій Яворський. На позиції правого оборонця вийшов Ігор Пердута. В середині поля зіграли Ардіт Толі праворуч, Олександр Скляр по центру та дебютант Василь Кравець ближче до лівого флангу. В атаці зіграли Денис Олійник ліворуч, Таулян Сефері праворуч, та Руслан Степанюк по центру як наконечник. Втім тут футболісти постійно мінялися позиціями.

«Ворскла» могла дуже швидко забити, при чому відзначитися міг дебютант. На четвертій хвилині Василь Кравець небезпечно пробив у стійку. Трохи правіше, й Василь міг відзначити своє повернення до України голом.

«Олександрія» відповіла на восьмій хвилині. Гості заробили право на кутовий з лівого краю. Владислав Калітвінцев подав, а Валерій Бондаренко забив у ворота Дмитра Різника. «Ворскла» програвала б, якби на матчі не працював VAR. Але в момент подачі Бабогло порушив правила проти Джоко Зайкова. Тож арбітр матчу, переглянувши повтор, зафіксував фол в атаці й скасував гол. Ці два епізоди на старті можна назвати найбільш небезпечними у першому таймі. На перерву гравці пішли без голів.

У другому таймі команди також не спішили радувати небезпечними нагодами. Можна виділити момент на 57-й хвилині, коли небезпечно пробивав Олег Кожушко, і Дмитро Різник витягнув м’яч з-під поперечки. У «Ворскли» можна згадати ще одне влучання у каркас. На 64-й хвилині Василь Кравець подавав до штрафного майданчика, але подача вийшла з підкруткою, і м’яч летів у площину воріт, але на жаль для полтавських вболівальників влучив у поперечку. На останній хвилині Сефері втік у контратаку й небезпечно пробив, але «Олександрію» врятував Білик.

У підсумку команди покинули поле без голів. «Ворскла» вперше в сезоні не пропускає, і набирає перше очко в чемпіонаті. Але навряд хтось цьому радітиме.

Види спорту:

Футбольні турніри: