ХК «Кременчук» на старті нового сезону: невизначеність та омолодження

Фото з офіційного сайту ХК «Кременчук»

Команда провела відкрите тренування і готується грати в новому чемпіонаті

ХК «Кременчук» одним з перших гарантував Федерації хокею України свою участь в сезоні 2022/2023. Команда вже подала заявку на участь в чемпіонаті. 17 вересня хокеїсти зібралися на льодовій арені СК «Айсберг» та провели відкрите тренування.

Склад команди повністю оновився та омолодився. З «Кременчука» пішли не лише легіонери, а й багато лідерів-українців, які отримали пропозиції виступати за кордоном. Зокрема команду з Полтавщини залишили Андрій Денискін, Олексій Ворона, Всеволод Толстушко, Олександр Горлушко й Іван Савченко. Натомість на місці залишився тренерський штаб на чолі з Олександром Савицьким. Сам тренер у коментарі клубній пресслужбі зізнається, що команда наразі ще формується.

- Я отримаю задоволення від роботи з молодими хлопцями, - говорить тренер. - В очах у них горить вогонь, вони стараються кожен день, викладаються на 100%. Вважаю, що все буде добре. Є зміна, може не така, яка хотілося б, але за відповідальною працею ми здобудемо ще більших результатів ніж були. Бажаю хлопцям працювати так само, на користь собі та Україні.

- Які цілі на сезон?

- У нас завжди такі цілі – перемога у кожній грі. Ми тренуємося так, щоб перемагати у кожній грі, а там побачимо.

- Олександре Валерійовичу, які очікування від самого чемпіонату?

- Наразі важко щось загадувати. Живемо одним днем, а там побачимо.

Домашні матчі ХК «Кременчук» має проводити на рідній арені — СК «Айсберг». При цьому директор клубу Тарас Захарченко заявив, що для цього є всі дозволи від Полтавської ОДА. Це важливо, зважаючи на те, які проблеми виникали у футбольних клубів, коли вони намагалися зіграти свої матчі вдома.

Старт ЧУ з хокею 2022/2023 заплановано на шосте жовтня. У першому турі кременчужани мають зіграти у Києві проти київського «Сокола». Повний календар турніру ще в роботі.

Види спорту:

Футбольні турніри: